Team Fortress 2 problém

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
gamer222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: So 08. Nov, 2008, 10:50
Bydlisko: Bratislava

Team Fortress 2 problém

Príspevok od používateľa gamer222 »

včera som zmenil internetového providera na ANTIK a odvtedy mi táto hra "blbne"... všetko ostatné okrem TF2 ide v pohode, hral som aj iné hry po nete ktoré niesú cez STEAM a tie mi išli, bohužiaľ cez STEAM mám len TF2 tak nemôžem overiť či blbne STEAM alebo len táto hra... na začiatku keď som zapol tak všetko išlo OK, potom som sa odpojil a šiel od PC a odvtedy ma nechce pripojiť na žiadny server, stále vypisuje že server neodpovedá... keby niekto vedel ako to vyriešiť tak by som bol vďačný :)
NTB: ASUS GL553VE: i7-7700HQ, NVIDIA GeForce GT 1050ti 4 GB, 16 GB RAM
gamer222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: So 08. Nov, 2008, 10:50
Bydlisko: Bratislava

Re: Team Fortress 2 problém

Príspevok od používateľa gamer222 »

prosim, pomozte mi dakto, uz fakt neviem co dalej... firewall mam vypnuty a vsetko ostatne ide ( napr. CS 1.6, Trackmania ) bezproblemov...
stale ked vyberiem tu prvu polozku co tam je aby hladalo servery podla toho jaky mod mam hrat tak hlada asi minutu a potom vypise toto:
http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... oblem.jpg/
ked vyberiem server z oblubenych tak zase ze server neodpoveda...
NTB: ASUS GL553VE: i7-7700HQ, NVIDIA GeForce GT 1050ti 4 GB, 16 GB RAM
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Team Fortress 2 problém

Príspevok od používateľa valistar »

riesit asi s providerom, pootvarat porty na routri doma alebo mozu aj oni blokovat no neviem... TF2 som nikdy nemal ale nepride mi to specificky problem pre tuto hru skor ten novy net :)
gamer222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: So 08. Nov, 2008, 10:50
Bydlisko: Bratislava

Re: Team Fortress 2 problém

Príspevok od používateľa gamer222 »

no tiez som si myslel ale tesne po tom ako mi dali net to islo az potom ked som to druhykrat pustil tak zacali problemy a nespominam si ze by som daco menil v nastaveniach... tiez som rozmyslal nad tymi portami pretoze mam este jeden maly problem: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =8&t=79358 cerveny vikricnik tam je stale ale pritom download aj upload ide bezproblemov tak neviem co si o tom mam mysliet...
NTB: ASUS GL553VE: i7-7700HQ, NVIDIA GeForce GT 1050ti 4 GB, 16 GB RAM

Návrat na "Hry a problémy s nimi"