obcasne zamrznutie na chvilu
obcasne zamrznutie na chvilu
Zdravim, mam neprijemnu skusenost s win7 kde mi z casu na cas na chvilu zamrzne win a hned aj nabehne s hlaskou, ze ovladac grafiky prestal pracovat (v XP som sa s tym nikdy nestretol) viete mi nejako pomoct? HW v popise. Dik (ovladace mam najnovsie)
Spoiler: ukázať
- zodiaq
- Používateľ

- Príspevky: 2290
- Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
- Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Re: obcasne zamrznutie na chvilu
Problemom su prave tie najnovsie ovladace. Ak si prebehnes vlakno tu na fore o grafike GTX560 ti najdes tam plno ludi s podobnym problemom. Ja momentalne slapem na starsich 275.33 a funguju bezproblemov.
Naposledy upravil/-a zodiaq v So 15. Okt, 2011, 14:43, upravené celkom 1 krát.

