Aku ROM dat na Galaxy S 2?

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
kempic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 176
Dátum registrácie: So 21. Máj, 2011, 17:58

Aku ROM dat na Galaxy S 2?

Príspevok od používateľa kempic »

Zdravim.
Idem si kupit samusung galaxy s 2 a preto sa na vas obraciam s otazkou aku ROM mam na neho nahodit?

Ide mi o to aby tam dlhsie vydrzala baterka, dali sa stahovat aplikacie z andorid marketu,aby bola celkova stabilita systemu...

Nikdy som nedaval na mobil inu ROM tak ak by sa nasiel nejaky navod bol by som rad :rolleyes: .
i5 2500K@default/CM 212+/,MSI P67A-GD65,2x Gigabyte HD 6870 CrossfireX,
Corsair AX750W,HAF 922,Seagate Barracuda 1TB 7200.12 32mb SATA III,Kingston 2x4gb 1333 MHz CL9
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aku ROM dat na Galaxy S 2?

Príspevok od používateľa HellAngel »

ahoj, do ss som ti poslal asi najvacsiu fun stranku venovanu galaxy S modelom, doporucujem prehrabat sa v nej. Inac samozrejme potom XDA developers.
uz si niekedy flashoval ROM ?
skor ako rom je lepsie pouzit kernel, podtaktovanie procaku... ale neziskas tym den naviac.
Ak si chcel vydrz nemal si kupovat galaxy S II, u takehhoto telefonu je bezna vydrz max 1 den. (bezneho pouzivania). Pripadne ak ti ide len o vydrz ze potrebujes co najvacsiu tak najlepsie spravis ak rovno kupis dalsiu baterku
NB: Asus ROG Strix G16
kempic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 176
Dátum registrácie: So 21. Máj, 2011, 17:58

Re: Aku ROM dat na Galaxy S 2?

Príspevok od používateľa kempic »

Ahoj, ziadna ss mi neprisla, mohol by si poslat este raz? o tu vydrz my az tak nejde ale kazda hodinka pri filme a wifi potesi ale samozrejme bude kazda den na nabijacke... Rom som nikdy neflashoval a neviem ani co je to kernel :-) .
i5 2500K@default/CM 212+/,MSI P67A-GD65,2x Gigabyte HD 6870 CrossfireX,
Corsair AX750W,HAF 922,Seagate Barracuda 1TB 7200.12 32mb SATA III,Kingston 2x4gb 1333 MHz CL9
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aku ROM dat na Galaxy S 2?

Príspevok od používateľa HellAngel »

no ak nic o to nevies tak zbytocne do toho budes sprtat. Vykon nemas kam dvihat, kedze vykonu ma SGS II prebytok, themes si mozes stiahnut zmarketu a mozes robit strasne vela volovin aj bez custom ROM. Ak potrebujes tu vydrz zainvestuj 20e do baterky a telefon nehaj tak. TO je moja rada.
Ked potom budes telefon vlastnit a skutocne najdes nedostatky ktore ti rpekazaju a riesi ich iba custom ROM tak potom ma zmysel pre teba flashovat custom ROM
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"