Budem brat novy telefon k pausalu a po mojom prieskume mi stali tieto 2 modeli na vyber.
No teraz dilema ci si zobrat radcej slabsi ale kvalitnejsi Samsung ci to risknut so ZTE?
Za kazdy nazor budem vdacny.
Samsung Galaxi mini VS. Orange Monte Carlo (ZTE Skate)
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Samsung Galaxi mini VS. Orange Monte Carlo (ZTE Skate)
osobne by som siel do ZTE. galaxy mini neponuka za tu cenu zdaleka to co ZTE.
Co sa kvality tyka, nemyslim si ze by ZTE bolo o moc nekvalitnejsie ako jeden z najlacnejsich androidovych samsungov. A potom 2 roky ta to trapit v podstate nemusi, mas zaruku. Ja by som skusil to ZTE, a keby bolo poruchove tak ho proste vratis a vyberies nieco ine
dokonca je tam aj najnovsi Ginger, len neviem ako je moc zaserkany od orange.
eidt: temu by som ale skor zaradil do mobilov
Co sa kvality tyka, nemyslim si ze by ZTE bolo o moc nekvalitnejsie ako jeden z najlacnejsich androidovych samsungov. A potom 2 roky ta to trapit v podstate nemusi, mas zaruku. Ja by som skusil to ZTE, a keby bolo poruchove tak ho proste vratis a vyberies nieco ine
dokonca je tam aj najnovsi Ginger, len neviem ako je moc zaserkany od orange.
eidt: temu by som ale skor zaradil do mobilov
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Samsung Galaxi mini VS. Orange Monte Carlo (ZTE Skate)
toto sa podla teba dava do Debaty o vsetkom? naco tu je sekcia mobilne telefony?
presunute
presunute
- zodiaq
- Používateľ

- Príspevky: 2290
- Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
- Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Re: Samsung Galaxi mini VS. Orange Monte Carlo (ZTE Skate)
Myslel som si ze bude lepsi ten Skate. Dik za radu.
@valistar najskor som rozmyslal aj nad nakupnou poradnou ale nebol som si isty
@valistar najskor som rozmyslal aj nad nakupnou poradnou ale nebol som si isty

