Hostel

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
pavel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Št 23. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno

Hostel

Príspevok od používateľa pavel »

Neviem,ci ste ten film videli,ja sam som teraz videl ciernu kopiu,ale je mi s toho na zvracanie.Ak takto prezentuju SR v USA a celom svete,tak sa ani necudujem ,za co Nas maju.Ved to je absolutna katastrofa pre tento stat a pre mladych ludi,co chcu robit von.Je to sice pravdepodobne warez,ale kazdy na tom frcite.Pridajte Vase nazory.
Phenom X3 8450,Tt Tower102 ,Gigabyte M750SLI-SW4,4x1GB Kingston Hyper X,2x500GB WD,DVDRW NEC 7170A,zdroj 500W,2x VGA Gigabyte GF8800GT SLI,zatial vsetko default.
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2538
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Hostel

Príspevok od používateľa RP »

pavel napísal:Neviem,ci ste ten film videli,ja sam som teraz videl ciernu kopiu,ale je mi s toho na zvracanie.Ak takto prezentuju SR v USA a celom svete,tak sa ani necudujem ,za co Nas maju.Ved to je absolutna katastrofa pre tento stat a pre mladych ludi,co chcu robit von.Je to sice pravdepodobne warez,ale kazdy na tom frcite.Pridajte Vase nazory.
Ano je to smutne. Na zlost.
Ale, asi nam aj tak nepomoze nic ine, len byt bohatou, vzorovou krajinou. Take zvycajne vsetci vidia este v ruzovejsom svetle nez su. Cakat nejaku objektivitu, to je iluzorne. Otazne je preco prave z nas robia to co z nas robia (Hostel, Eurotrip, atd.), ale nepomozeme si, skoda sa rozculovat.
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1173
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

A na truc ked uvidim niakeho hamburger turistu, tak ho rozstvtim a jeho koncatiny hodim tulavim psom nech sa drzim predlohy.
Rozpisem neskor, este som to nevidel len som cital recenziu a videl trailer.
Ale taketo veci ma vzdy rozladia, uz len nedavny hokej ma nas*al viac.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

v skratke..su to kurvy...zasluzia si..je to fakt
robit z nejakej krajiny uplnu dieru kde za dolar urobis co len chces(eurotrip) alebo hento..ani neviem jak to nazvat je fakt sila
by som chcel vidiet co by povedali keby sme my natocili nejaky film o USA...a stacilo by pouzit pravdu>>tj ze su blbi etc..a hned by lietali zaloby..nechapem preco este nezaluje SR dane firmy co vytvorili tie filmy + reziserov+ scenaristov + tych co povolili taky film natocit etc o strasne prachy...+este by ich mohli zalovat dalsi ludia ze utrpeli psychicku ujmu..ale my hovno lebo amerika uzasna najlepsia demokracia, tym sa treba cpat do pr*ele a ne zalovat ich :x :x :x
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1173
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

Inac ked sa nikto neotvori hubu, tak sa to moze brat jak tichy suhlas :) Ktovie ci zato niekto pekne necashoval. $$$ .
Ale skor nie, vsetci sa boja ozvat.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
VodnikIN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Št 03. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Blawa ne

Príspevok od používateľa VodnikIN »

To je asi tak, ze je kazdemu ukradnuta slovenska hrdost a nebudeme si predsa kazit dobre vztahy z USA ked sme sa im uz tolko tlacili do zadku len koli nejakemu "objektivnemu" filmu, nie? (myslene ironicky)
Naposledy upravil/-a VodnikIN v Po 27. Feb, 2006, 23:11, upravené celkom 1 krát.
CPU AMD Barton XP 1833MHz@2200MHz (1.7V) -> Watercooled | MB Abit NF7-SL rev.2.0, NB -> Watercooled | RAM A-Data Vitesta 2x256MB | VGA Saphire Radeon 9600XT -> Watercooled | SOUND SB Audigy 2 | HDD Hitachi 7K250 160GB + Hitachi T7K250 160GB | DVD LG 4120B DVD-RW | CASE Avance B031 + AC Fan 3| PSU Chill Inovation 400W rev.2 | MONITOR Fujitsu-Siemens P19-2
Clen Obcianskeho Zdruzenia blava.net
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

ja vam to poviem inak ... myslite si, ze vobec aspon 1/10 americanov vie, kde sa slovensko nachadza ??? este mozno slovinsko, aj to s tazkostami ... takze im to je jedno ... keby ten film nebol tak masovo prezentovany, ako je, tak onho nezakopne takmer nik, pretoze takych je az-az ... ibaze to malo dobru medialnu reklamu ... tot moj nazor ... americanom moze byt ukradnute, ako sa to tu deje, pretoze oni si to myslia o celej europe ... (skoro) ...
Používateľov profilový obrázok
Nocturne
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Trenèín

Príspevok od používateľa Nocturne »

V skratke uplna blbost strasne mi to pripominalo Eurotrip uplne osposteny americania zas :x
Používateľov profilový obrázok
magoo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 213
Dátum registrácie: St 05. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad, Zilina (26)

Príspevok od používateľa magoo »

tak, pani ide sa robit dvojka.... :x [http://ludia.sme.sk/clanok.asp?cl=2644127][/url]
Používateľov profilový obrázok
HULIAK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 313
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Šahy (21)

Príspevok od používateľa HULIAK »

Nocturne napísal:V skratke uplna blbost strasne mi to pripominalo Eurotrip uplne osposteny americania zas :x
Presne..V Eurotripe to bolo aspon z haluze,ale tuna ta vlakova stanica(ceska hlasi vlaky...)to bola katastrofa..a ze by to bol horor,sa tiez neda povedat.sak som sa ani raz nezlakol :lol: Jedine co bol hnus bola ta cinanka ci japonka ci kórejcanka,ci co to bolo...
°C2Q Q9400,4x2GB 667 DDR2,Radeon 6850 1GB DDR5,300+150GB HDD+40GB SSD,Enermax PRO82+ 625W
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

hm

Príspevok od používateľa andynko »

Kto povie, ze hostel je hanba slovenska ten film vobec nepochopil.

Nebudem tu viest siahodlhe vysvetlovacky a dovody preco.

Pozeranie filmu a analyza filmu a zamyslenie sa je dost rozdielna vec...

Mohli si vybrat Rumunsko a keby sme to teraz pozerali, tak by sme hovorili aki tam maju bordel a ze to je brutalny pre niekoho cool film, mozno aj na zasmiatie.

Pokial to je v cesku ci na slovensku zrazu to uraza a je to nechutne.

No a nemame tu bordel a rozklad spolocnosti? to ze tam prirobili aj masiaren, ktora sa rozplyva celym filmom je ukrajinsko/ruska vec, nie slovenska, ved to z toho filmu aj vyznieva.

Otazkou je, keby sa v hosteli nevrazdilo a bolo by tam vsetko ostatne, ci to je stale hanba pre slovensko.
Používateľov profilový obrázok
Jefry
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 145
Dátum registrácie: St 16. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Slovakia - sweet home. Koš

Príspevok od používateľa Jefry »

odpad !!! odpad !!! odpad !!!
Nieco podobne uz sposobil eurotrip :x

Bratislava prezentovana ako najvascia diera na svete .. to je naozaj zlee
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

eurotrip bola aspon sranda ale hostel nema ani dej
FUUUJ :bash:
Používateľov profilový obrázok
joe66
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: St 02. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: RK@KE intrak

Príspevok od používateľa joe66 »

jj kravina totalna, neda sa to pozerat, a este k tomu nudaaaa !!! :x
Sempron64 2800+[1600@2250]BOX ¤ MB MSI K8N NEO FSR ¤ DDRAM[400@450 2,5-3-3-5*1T] 2x512MB Kingston dual channel kit ¤ ATI Radeon 9550 [250/400@366/566] ¤ HDD 160GB WD ¤ EC 350W zdroj ¤ Lt MX518 + Steelpad4D

Návrat na "Film"