Program na prenášanie obrazu po sieti

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
anonymus09
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 35
Dátum registrácie: St 21. Okt, 2009, 21:45

Program na prenášanie obrazu po sieti

Príspevok od používateľa anonymus09 »

Hľadám nieaký program na prenášanie a ovládanie PC po sieti (nie Teamviewer) aby som mohol si na ntb zahrať hry a PC by mal na starosť výpočty. Mám Giga-bitovú sieť. Hlavne aby mal nízku odozvu a vyššiu kvalitu obrazu ako Teamviewer.
Díki moc za odpovede.
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Re: Program na prenášanie obrazu po sieti

Príspevok od používateľa Patko19 »

skus VNC
vsetko mi je jedno
Tomas67
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 115
Dátum registrácie: Ut 22. Jún, 2010, 17:25
Bydlisko: Podmanín, 017 01 Považská Bystrica

Re: Program na prenášanie obrazu po sieti

Príspevok od používateľa Tomas67 »

Jednoznačne odporúčam LOGMEIN FREE - https://secure.logmein.com/
Na prvý raz sa ti bude zdať ovládanie ťažšie, no nie je to tak, po chvíli klikania v programe si zvykneš.
Je to dobre zabezpečené, dáš si tam hocaké svoje heslo + musíš zadať meno PC a heslo PC (ak je heslo) a až potom sa pripojíš.
Môžeš sa pripojiť od hocikiaľ cez web prehliadač, program stačí mať nainštalovaný na konkrétnom PC na ktorom chceš vidieť obrazovku.

Má to aj iné výhody: napríklad Wake On Lan - prebúdzanie, vypínanie, zapínanie PC z internetu a máš úplne celý prístup do toho PC čo ovládaš.
PC: Intel Core i5-2500K @3.3GHz | ASUS P8Z68 DELUXE | Kingston 2x4GB 1333MHz CL9 | Kingston 240GB HyperX 3K SSD SATA 3 2.5 | SAMSUNG HD154UI 1,5TB | HD 7870 2048MB | Fortron AURUM CM 750W 80PLUS GOLD | Antec LANBOY AIR BLUE
Media / Other: Samsung Galaxy Note 3 / N9005 | GRANDSTREAM GXP2100 | KONICA MINOLTA PagePro 1350 EN

Návrat na "Siete"