Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa insomniac »

Stále uvažujem viac a viac nad tým, že si dám spraviť BF3 server zameraný čisto na mapky ako napr.
Tehran Highway, Grand Bazaar, Seine Crossing alebo Operation Métro. Šlo by o klasický conquest large
server so 60+ slotmi, samozrejme, hardcore, tickety okolo 1 000. Mal by niekto z vás záujem tam hrávať?

Ešte dôležitejšia otázka však je, či by sa do toho nedal ešte niekto so mnou. Hľadám 2-3 ľudí.
Server mesačne stojí ... ťažko povedať, približne 40 €. Sú lacnejšie aj drahšie. Fakahedu určite nie,
lebo je to zalagovaný gamehosting s výpadkami ako sviňa (vedeli by porozprávať hoši zo Slovak BC).

Pre mňa ako študenta je 40 € mesačne za server dosť veľa, preto hľadám spolusponzorov, resp. spoluadminov.
Už dlhšiu dobu mám aj kúpenú doménu, nakoľko som kedysi chcel Bad Company 2 server, ale BF3 prišlo pomerne rýchlo.

Čo sa týka gameplayu, zakázaný by bol mortar, pravdepodobne aj rakety vs. pechota a sniperi by boli limitovaní na tím.

Mal by niekto záujem?
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ja by som aj do toho siel ale museli by sme byt viaceri. aspon 10.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Radsej nam prispej na server Slovak Bad Company a dohodnut si prava na admina :)... neviem to ale isto povedat ci sa s Norickom98 (adminom SBC) dohodnes. Nas server by v podstate nemal byt o nic iny ako v tvojich poziadavkach :)
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
iOio
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 375
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2011, 19:48
Bydlisko: Trenčín

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa iOio »

insomniac napísal:Čo sa týka gameplayu, zakázaný by bol mortar, pravdepodobne aj rakety vs. pechota a sniperi by boli limitovaní na tím.
a toto už sa nebodaj dá nastaviť ? :)
Spoiler: ukázať
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Dell P2414H + Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 16GB DDR3 Kingston | MSI GTX 1070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx blue
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Neda sa... to je pravda (teda zatial nie). Nemyslim ze by bol problem banovat/kickovat mortaristov :)
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
ReMm1
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 02. Sep, 2010, 21:12
Bydlisko: Lednické Rovne/Púchov

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa ReMm1 »

Prečo by sa to nedalo, hrávam na serveroch pravidelne kde je zakázaný m320,mortar,rpg,usas a po každom kill-e ide autokill hriešnika ;)
Menšia rada: pokiaľ nemáš veľku komunitu hráčov sú to vyhodené peniaze :)
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa hulo92 »

remmi dobre hovori... moj priklad z tf2 preco by sa to dalo... mame dva servery... kde sa strieda asi 10 adminov... na tych serveroch je neustaly poriadok... tak preco by sa to nedalo?
Používateľov profilový obrázok
iOio
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 375
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2011, 19:48
Bydlisko: Trenčín

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa iOio »

ReMm1 napísal:Prečo by sa to nedalo, hrávam na serveroch pravidelne kde je zakázaný m320,mortar,rpg,usas a po každom kill-e ide autokill hriešnika ;)
si si istý aj tým mortarom ? a ako to rozlíši či si zabil napr. s rpg niekoho keď bol v tanku a ako keď je to priamo na pechotu ?
dlho som to nehral nezaujímam sa o to ale tak zvedavosť mi nedá :)
Spoiler: ukázať
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Dell P2414H + Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 16GB DDR3 Kingston | MSI GTX 1070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx blue
Používateľov profilový obrázok
ReMm1
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 02. Sep, 2010, 21:12
Bydlisko: Lednické Rovne/Púchov

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa ReMm1 »

Dobra poznamka iOio ale ved 32 ludi na jednej aj druhej strane sa zaobide bez techniky ci nie  a mapy ktore su napisane ako hlavne su nato ako stvorene? 
A podla mna uz je aj to kedze ked znicis vozidlo by rpg,mortar... Dostanes body za kills aj za damage techniky cize system by to mohol vyhodnotit ako opodstatnene vyuzitie zbrane:)
Používateľov profilový obrázok
iOio
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 375
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2011, 19:48
Bydlisko: Trenčín

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa iOio »

aha takže ty len hádaš ale nevieš o tom nič vlastne :) šak sa mi to hneď nezdalo že by to už vedeli spraviť :D hlavne že aký nástroj na spravovanie serverov sľubovali ... ostatne ako všetko ...
Spoiler: ukázať
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Dell P2414H + Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 16GB DDR3 Kingston | MSI GTX 1070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx blue
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa jackhammer »

rozumiem ze to chces "urban" ale prave tieto mapy nejak nemusim az na bazar,teheran highway doslova neznasam,nechapem preco je taka prevaha mestskych/zastavanych map..
a k tym rpg,kolkokrat sa stane ze strielas na vozidlo a volakto vyskoci opravovat,schyta to on a uz si rpg noob heh,pripadne mieris na vozidlo a dakto skoci pred teba a uz nestihas prehodit no co nechas sa zabit?jasne ze mu to vpalis
ako rpg voci pechote doslova neznasam aby sme boli v obraze ale je viac moznosti ako nahodu dat dole vojaka
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

lol toto co spominas jackhammer su dost vynimocne ojedinele pripady. ono totizto s tym rpg strielaju NONSTOP podaktori ;) aj na 2,5m :hysterical:

kazdopadne, ten server, je dobry napad. ale pretaktovanie.sk ma tiez server, kde by sa dalo take nieco zrealizovat urcite, len neni velky zaujem na nom hrat. zo zaciatku v pohode. ale teraz, kedykolvek browsim servre tak pretaktovanie 0/32 :cry:

anyway, viete niekto dokedy ma byt bf3 vlakno uzamknute? nepochopil som tej jesitnosti, preco sa tomu tak vobec stalo.
Spoiler: ukázať
::: ...
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa insomniac »

takto, hoši, s tým RPG vs INF zase nepreháňajte. všetko s mierou ... vysvetlím:

poniektorí ste tu spomínali tie náhody. jasné, že sa nebude kickovať/banovať niekto, kto vyšiel
von z tanku opravovať alebo niekto, kto k nemu pribehol, aby sa kryl. proste keď sa strieľa primárne
na techniku, aj keby tam desať engineerov opravovalo a skapali by na 1 raketu, tak je to OK

ale napr. typická situácia Grand Bazaar na béčku. hoši sa ostreľujú smawkami z áčka do céčka.
toto už nie. žiadna technika, takže by som povedal ide o neoprávnené použitie.

mortar je jedna hrôza, ktorá sa tam nemala dostať. toto myslím nepotrebuje ďalší komentár.
M320 je zabugovaná svinská zbraň. nechápem, prečo nespravili hoši pilon ako pri M16A3 v coop alebo v BC2.
M320 je svinská v damagi, plus nevidno, keď niekto strieľa. občas som myslel, že v metre niekto mortaruje ...

autokill je jedno riešenie, no úplne stačí nastaviť, aby po pripojení nového hráča mu vypísalo, čo všetko je zakázané.
je povinnosťou hráča oboznámiť sa s pravidlami servera. nevedomosť pravidiel sa tým pádom nepripúšťa.

adminujem na jednom serveri, je to náš klanový server, bohužiaľ, posledné dva týždne tam nikto nechodí.
(admin nastavil nahovno rotáciu, uprednostnil karkand mapy a pod ...) varovania väčšinou pomôžu, ale veľmi dobré je,
keď samotní hráči reportujú AT vs INF. toto sa nám veľmi osvedčilo, nezvyknú klamať a všetko sa dá overiť

čo sa týka urban. väčšina ľudí preferuje práve urban. pozeral som viackrát servery a urban boli takmer vždy plné
ešte aj s piatimi hráčmi v rade, zato klasické non-urban mapy mali obvykle tak polovicu slotov zaplnenú. tým som chcel
povedať, že urban hc cq server by mal budúcnosť. navýšené tickety dosť pomôžu, to ľudia tiež často hľadajú

hoši z SBC: nehnevajte sa, ale niektorí z vás mi nie sú dvakrát sympatickí, obzvlášť váš clanleader plus mr_boss.
nebudem podporovať server, kde nervácky admin zabanuje hráča len preto, že mu vlastne dvakrát po sebe sám vbehol do rany.
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Mr_Boss je len clovek na ktoreho sa da zvyknut, ale ajtak uz nieje v klane. Myslim ze hlavne pre tvoj financny rozpocet je lepsie prispievat na nas server v mensom ako menezovat ho s niekym, koho tu nikto nepozna. My sa v SBC pozname vsetci, takze si nemyslim ze by tam mal niekto odvanu na plnej ciare niekoho oklamat co sa tyka servra a platenia. Neviem, ved je to na tebe, rozhodni sa. Este to poviem Norickovi nech sa to eriesi poza jeho chrbat, no nepoznam ani jeho nazor na to co som teraz vymyslel :)
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3 Urban Warfare HC CQ server - záujem?

Príspevok od používateľa Klaboor »

nema zmysel manazovat vlastny server...ja som sa o to pokusil no po par skvelych veceroch je koniec rozpravky...je zopar ludi co by tam rado hralo...mali sme jedinecnu mozsnost si nastavit pravidla ake my chceme ale ani ja nemam chut dookola invitovat a prosit ludi aby dosli tam a aby sme to za vse stale naplnili. Server je stale aktivny. Tu sa mozes pozriet. Je to 32 slot server + nevyuzity TS server + procon layer server. Myslim ze viac slotov nema vyznam a vela ludi tuna ti ta zapravdu ze radsej si kvalitne zahrat zo 16timi do 32 hracmi ako nezmyselny solo bordel na 64ke. Ak by si mal zaujem, ako vravim je server stale up (neviem dokedy kedze som nevyplatil fakturu), tak ti mozem dat full access a mozes sa skusit realizovat. Mozno tomu vdychnes iny zivot a lady sa pohnu. bol by som velmi rad. Ak nieco tak pisni SS.
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver

Návrat na "Hry a problémy s nimi"