chranene Sony DVD

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
frishbone
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 24. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: KE

chranene Sony DVD

Príspevok od používateľa frishbone »

Ahojte, mam problem s DVD Cerny usvit so Segalom. Je to DVD od Sony, ma nejaku divnu ochranu, lebo neslo to ani s DVD region&Css free+Shrink, ani Clone DVD. Poradil si s tym iba DVD FAB platinum, ale zvladol to len skopcit na disk a dalej s tym nepohnem. Nepomaha ani Clone DVD, ani Clone DVD2, ani shrink, ani nero vision expres, ani DVD to Avi, ani Easy DVD clone, proste nic. Clone DVD mi to ako jediny prekonvertuje do DVD-5, ale jak to napali, tak ani komp, ani DVD prehravac si s tym neporadi. Ked vsak zoberiem tie 4 video subory a napalim ich ako datovy disk v nere, tak to vezme aj prehravac, ale prehra to ako 4 nezavisle filmy na 1 DVD a neda sa to posuvat, zmenit jazyk, titulky... samozrejme ani menu. Poradte niekto PLS.
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

Aj bych vedel, ale zabudol si na taku malickost - ZIADNY WAREZ A odstranenie ochrany k tomu patri!
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)
Používateľov profilový obrázok
cubo
Ban
Ban
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cubo »

AnyDvd mas nainstalovane?
Athlon 64 3200; Chladi? Thermaltake pasív Asus A8N SLI;zdroj Thermaltake 500W,DDR RAM 400MHz 1024;MSI 6600GT TD128E ;DVDRW Toshiba SD-R5112 , DVDRW Pioner DVR 108;Maxtor Sata 200GB 2x;
Používateľov profilový obrázok
frishbone
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 24. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa frishbone »

midlet napísal:Aj bych vedel, ale zabudol si na taku malickost - ZIADNY WAREZ A odstranenie ochrany k tomu patri!
A odkial vies, ze to DVD nevlastnim, len si ho chcem zalohovat pre pripad poskriabania, zlomenia a pod.??? :beee:
Používateľov profilový obrázok
frishbone
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 24. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa frishbone »

cubo napísal:AnyDvd mas nainstalovane?
Uz ano a prisiel som na to, ze to viem prekonvertovat na DVD5 v DVD FAB platinum v expres mode, ale aj s tym je kustik problem, lebo ked som nastavil velkost disku na 4463MB, tak mi to prekonvertovalo cely disk na cca 5200MB = nenapalitelne, ale mozno ked znizim velkost disku, nejako sa mi to podari osekat na jedno DVD. Inak, taka perla: ked som vybral moznost napalit iba film bez menu, tak mi FAB preblikol na obrazovke a za sekundu napisal, ze uspesne ukoncene=blbost. Len si vytvoril adresare kam to chcel spravit, ale nespravil to :?
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Davajte tu pozor na ten WAREZ ... :!: Stale to sledujem!
Používateľov profilový obrázok
bupiman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Handlova

Príspevok od používateľa bupiman »

ked mas stiahnute DVD a je vacsie ako 4.5GB hod to do shrink-u a daj deep analysis (hlbkovu analyzu) trva to trochu dlhsie ale potom to dokaze stlacit na pozadovanu velkost
CPU: Intel Core2Duo E6600 2.4 GHz -> Zalman CNPS 9500 AT | MB: Asus P5W DH Deluxe | VGA: Gigabyte HD4850 OC 1GB | RAM: 2x 1GB Kingston HyperX DDRII 800MHz CL4 | HDD: RAID 2x 250GB Seagate Baracuda 7200.10 16MB cache | PSU: Sea Sonic S12-500W | LCD: 19" Samsung 930BF
Používateľov profilový obrázok
frishbone
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 24. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa frishbone »

bupiman napísal:ked mas stiahnute DVD a je vacsie ako 4.5GB hod to do shrink-u a daj deep analysis (hlbkovu analyzu) trva to trochu dlhsie ale potom to dokaze stlacit na pozadovanu velkost
Vazne? :8O: No jaky ti si srac... :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
bupiman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Handlova

Príspevok od používateľa bupiman »

ked si taky mudry tak naco sa pytas ?
ja to mam stiahnute tak sa predved hnupe :beee:
CPU: Intel Core2Duo E6600 2.4 GHz -> Zalman CNPS 9500 AT | MB: Asus P5W DH Deluxe | VGA: Gigabyte HD4850 OC 1GB | RAM: 2x 1GB Kingston HyperX DDRII 800MHz CL4 | HDD: RAID 2x 250GB Seagate Baracuda 7200.10 16MB cache | PSU: Sea Sonic S12-500W | LCD: 19" Samsung 930BF
Používateľov profilový obrázok
frishbone
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 24. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa frishbone »

bupiman napísal:ked si taky mudry tak naco sa pytas ?
ja to mam stiahnute tak sa predved hnupe :beee:
Ak si nahodou nepochopil, tak cely moj prispevok bol o tom, ze mam film na disku vo formate DVD9 a ziadny bezny brogram si s tym nevie poradit (myslim si, ze dnes sa uz da shrink povazovat za bezny). :idea:
Používateľov profilový obrázok
frishbone
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 24. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa frishbone »

este perla: jak som si to horko tazko prekonvertoval do nieco medzi DVD5 a DVD9 - tak ze sa mi tie 4 zakladne subory zmestili na RWcko, tak som to napalil a pozrel. Lenze uz jak isli titulky, tak mi zacalo sekat obraz, lenze uz som tomu nevenoval pozornost, kedze uz sme mali film pozrety+prave sa mi zobudila dcera, takze som len vypol telku a padla. Lenze jak som asi o pol hodku siel vybrat DVDcko z prehravaca, tak bolo straaaasne horuce a ked som sa na neho pozrel proti svetlu, vyzeralo, ako keby bol na konci disku vypaleny akysi polkruh. No a ked som potom vlozil akekolvek DVD-aj origi, tak mi hodilo ze "no disc". Vyzera to na odpaleny motorcek, lebo disk nerozkruti, ale optiku pocut ako pruzi. Netusi niekto preco??? ( DVD prehravac LG - combo) :?
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

pocuvaj frishbone,si tu par dni aj s topankami tak sa spravaj ako clovek,prosim ta....nehovoriac o tom,ze ty tu warez riesis...ked si si totiz to dvd vytvoril sam,musis vediet aku si tam pouzil ochranu...nehovoriac o tom,ze si to rovno mohol vytvorit v tebou pozadovanom formate..pripadne tak mozes urobit aj teraz...tak tu neprud a spravaj sa normalne,ak mas zaujem tu ostat...

A DODRZUJ PRAVIDLA!!!

Návrat na "Programy a problémy s nimi"