Preblikavanie ciar na ASUS A6VM

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
Metalpalo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 183
Dátum registrácie: So 11. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina

Preblikavanie ciar na ASUS A6VM

Príspevok od používateľa Metalpalo »

Zdravim

Preinstaloval som si stary notebook ASUS A6VM s grafikou GeForceGo 7300. Po dokonceni instalacie Windows XP som naistaloval driver pre grafiku co som nasiel na nete. Neviem cim to je ale ked rychlo skrolujem v prehliadaci alebo mam spusteny film tak po vsetkych styroch stranach(najviac dole pri hodinach) displeja preblikavaju cierne horizontalne ciarky (2-5 cm sirka, 1-2px vyska).

Ked som ovladac odinstaloval tak mi to uz nerobilo.Potom som stiahol najnovsi z nVidia.com a nainstaloval som ho. V tomto pripade to robilo taktiez ale v mensej miere.

Dalej som napojil externy monitor a zapol som klon(dva monitory zobrazuju rovnaky obraz) a tu vsetko hralo v pohode. Ciary sa neobjavovali ani ma CRT ani na displeji notebooka pri prehravani filmy.

Doteraz som sa s takymto problemom nestretol. Vzdy som instaloval ovladac z originalneho cd. To som vsak niekde stratil tak to neviem otestovat.

Nemal niekto podobne problemy daledy?
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Preblikavanie ciar na ASUS A6VM

Príspevok od používateľa stefan222 »

mne na nv go 7400 robilo neplechu hociaky driver od NV, musel som pouzit ten co bol na dvd pri kupe. skus ho pohladat. tie karty akokeby neboli od Nvidie. ja som to mal na NB fujitsusiemens amilo. na inom acer mi prezmenu hadzalo len 640x480 rozlisenie. :?
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Metalpalo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 183
Dátum registrácie: So 11. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Zilina

Re: Preblikavanie ciar na ASUS A6VM

Príspevok od používateľa Metalpalo »

Zdravim

tak nakoniec som musel zohnat to original cd. naistaloval a funguje to. zvlastne je to maju takto poriesene :(

vdaka

Návrat na "Mobilné PC"