Vypinanie monitora

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
kremso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Št 22. Júl, 2004, 14:00
Bydlisko: Trnava (19)

Vypinanie monitora

Príspevok od používateľa kremso »

Stava sa mi, ze sa mi zhasne a a znovu zazne monitor. Stava sa to pri vyvolani kontextoveho menu, pri skrolovani okna, proste ked sa nejako meni obsah obrazovky. Dakedy je po takomto bliknuti poskodeny obraz (rozne farebne ciary, riadky textu su posunute o 1 vyssie, pricom po kliknuti do prislusneho riadku sa text opravi (zaujimavy efekt :) , treba vidiet). Nestava sa to vzdy s rovnakou intenzitou, dakedy komp bezi aj 5 hod a nic, inokedy ho len zapnem a je prakticky nepouzitelny (restart pomaha). Aj kvoli tomu si nemyslim si ze je to sposobene prehrievanim, ale pre istotu
CPU - max. 41
GPU - ?? nemam senzor

Grafika GF4 MX 440
Doska Matsonic MS7177CT :red:

V monitore to nebude, robil mi to aj stary, stava sa to od instalacie winXP (predtym som mal ME).

Dalsi problem (2) -> niekedy sa mi pri starte nezapne monitor. Stava sa to niekedy ked vypnem komp a o chvilu ho znova zapnem. Restart pomaha, robil to aj winME.

Dalsi problem (3) -> toto s tym mozno nesuvisi, dakedy pri starte (zatial sa mi to stalo 2x) dostavam hlasku, ze proces svchost sa pokusil citat z nulovej(!) adresy + miranda podobna hlaska.

Zeby grafika?? Dik za rady.
Leopold Kronecker: Boh vytvoril cele cisla, vsetko ostatne je vytvorom cloveka
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

ono to vyzera na grafiku..skus nejake ine ovladace..popripade vyskusat grafiku inde alebo inu u seba..

Návrat na "Hardware všeobecne"