Haegemonia: The Solon Heritage

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1447
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Haegemonia: The Solon Heritage

Príspevok od používateľa kramer »

Zdravim hral to tu niekto mam doma Legion of iron a po tolkych rokoch ma to stale bavy a az teraz som zistil ze to ma pokracovanie. Co je tam pridane? Sa len chcem informovat ci sa mi oplati to zhanat a ci sa to da este kupit. Lebo jednotka je pecka a az teraz som si vsimol ze to ma multiplayer asy preto ze som vtedy este nemal net. :laugh:
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook

Návrat na "Hry a problémy s nimi"