USB LCD

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

USB LCD

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

pani takze trosken som bludil netom a nasiel som celkom schopnu schemu na pripojenie lcd cez usb
>>> moddingtech.de <<<
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

imho celkom nedostupne, a este, kto to naprogramuje, a co ten maly schwab stoji. ..
ale ked to vies naprogramovat, ta np :wink:
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

No to naprogramovanie neni az taky problem, staci to pichnut do LPT portu len je tam este jeden svab nato TU. A ten ATtiny 2313 stoji okolo 80Sk. Sice som to este nerobil ale chystam sa nato, bo si chcem spravit prijimac na dialkove (Girder) do USB a je tam zrovna ten ATtiny2313.
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

Marek napísal:No to naprogramovanie neni az taky problem, staci to pichnut do LPT portu len je tam este jeden svab nato TU. A ten ATtiny 2313 stoji okolo 80Sk. Sice som to este nerobil ale chystam sa nato, bo si chcem spravit prijimac na dialkove (Girder) do USB a je tam zrovna ten ATtiny2313.
tak to som chcel pocut :lol: , takze cena je tiez prijatelna, a vlastne cele toto zariadenie sa stane prenosnejsim, lne skoda, ze potrebujes na danom pc softver, ale inak dobra schema
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

bol som chytry ale teraz ked na to pozeram neviem na aky display je to stavane... :cry: ... bez hanby sa spytam: neviete ako na to pripojit display?? a aky??? :help:
Používateľov profilový obrázok
slama
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa slama »

Neda sa ten atni naprogramovat cez 74hc125?
Dost jednoduche zapojenie.
Používateľov profilový obrázok
Napster050
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 138
Dátum registrácie: So 16. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Home:Turèianske Teplice School:Martin (17)

Príspevok od používateľa Napster050 »

No myslim ze to je zbytocne, pretoze ten procesor od ATMELu vlastne z toho USB spravi LPT - z ktoreho uz ide len display. A ak sa nemylim tak nato zase treba nejake drivere alebo nieco co spravi z USB virtualny LPT port. Takze si mozem aj v obchode kupit USB -> LPT "redukciu". a mam to iste, akurat ze bez namahy :wink:
MB Foxconn 915P7AD-8Ks CPU Intel Pentium 4 2.8GHz @ 3005MHzRAM 768MB VGA MSI NX6600 Diamond @ 500/1000 DVD-RW LG GSA 4160B HDD 320GB Seagate & 80GB Western Digital & 40GB Seagate PSU Q-tec 650W Sound Card Realtek 7.1 CH HP color LaserJet 2550L HP deskjet 3420 HP scanjet 3530c Steelpad QcK mini Modded Case
IBM ThinkPad T22
Qtek 8500

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"