Notebook do 400e

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Notebook do 400e

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Už som sa pýtal pred letom, ale rozhodol som sa vtedy, že ešte počkám, lebo som ho nutne nepotreboval. No teraz už ide do tuhého, pretože za 2 týždne idem na intrák a dovtedy si nejaký musím vybrať. Aj by som písal do starej témy, ale všimol som si, že keď už je téma raz rozdiskutovaná v nákupnej poradni, väčšina si jej nevšimne. Ide o ntb na školu, internet, zábavu vo forme hudby-seriálov-filmov, ale najmä na fotky. Čiže podmienky: veľmi výkonný procesor/v danej cen. kat./, aspoň 4gb RAM a veľmi veľký disk/aspoň 500gb/. Grafika je plus, ale nie podmienkou. Taktiež by mal byť spoľahlivý, pretože sa bude často prenášať najmä po preplnenom metre. Plusom je matný displej, ale nie je to podmienka, pretože som sa rozhodol, že na intrák si veznem monitor z PC. Na veľkosti príliš nezáleží, ideálne 15,6", ale je mi to v podstate jedno.
Zatiaľ som pozeral
http://datacomp.sk/acer-travelmate-5744 ... 35860.html
alebo
http://datacomp.sk/lenovo-essential-b58 ... 42601.html

Taktiež by som bol vďačný za poradenie, či je datacomp spoľahlivý obchod, prípadne nejaký spoľahlivejší... Prípadne ak by niekto vedel o CZ obchode so zľavou na CZ ISIC... :) :red:
Ďakujem
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Notebook do 400e

Príspevok od používateľa lacika »

To lenovo je fajn ;)
Datacomp je spolahlivy. Ja tam nakupujem pravidelne. Mam odtial 2NBky. Posledny z Alzy.
Ja mam predajnu pri intraku.
Ak najdes lepsiu cenu odporucam pouzit garanciu najnizsej ceny (po prihlaseni, si to tam mozes odkliknut pri vyplneni objednavky)
a zlavicka sa tam urcite najde.
Na canon Ixus nam spustil nejakych 20€, cez garanciu ceny.
Používateľov profilový obrázok
pepkopav
Notebook expert
Notebook expert
Príspevky: 4073
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2012, 19:05
Bydlisko: Lovinobaňa LC

Re: Notebook do 400e

Príspevok od používateľa pepkopav »

Na cz isic máš zľavy napr. v alza.cz.Dá sa kúpiť aj os s až 90% zľavou.Stačí trochu pogoogliť a všetko si nájdeš.Sestra má sk isic a kopu zľiav využíva.
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920X1200,Win 11 Pro

Návrat na "Nákupná poradňa"