Probblem s tabletom

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Probblem s tabletom

Príspevok od používateľa diZZy »

Ahojte (nevedel som kam zaradit tuto temu tam som ju dal sem) dneska rano som po tyzdni vytiahol moj tablet s oblau a pozeram na displej a mam tam nejaku bodku najskvor som si myslel ze je to spinka no neslo to zotriet tak som si dal bielu plochu nech to riadne vidim a je to nejaka ciera bodka mi to pride ako v vnutra lebo zvonka ked som po tom presiel nehtom tak ziadny zader a ked som nahol tablet z uhlu tak je to vnutorne daco ... moze sa s nicoho nic spravit "vadny pixel" na tablete ?
dakujem za odpoved

// edit : kamos vravel ze kvoli tomu ani nevyreklamuju tovar ? !! ked niekto zapne tablet a da mu ta cierna bodka facku ? :rolleyes:
http://desmond.imageshack.us/Himg39/sca ... es=landing
Používateľov profilový obrázok
overlordslovak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 343
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2012, 23:02
Bydlisko: Huncovce

Re: Probblem s tabletom

Príspevok od používateľa overlordslovak »

moze sa spravit vadny pixel hocikedy...napis aky mas tablet...a ten obr. vyzera zvlastne lebo to neni cisty pixel...napr. na iPhone 3G(ma uz svoje roky) ked umrel daaky pixel tak bolo vidiet ze je to stvorcek ako sa patri...
i7
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: Probblem s tabletom

Príspevok od používateľa diZZy »

je to iPad tablet od apple mam ho mesiac a ta foto je moc zozomovana... tu je original foto
http://imageshack.us/a/img819/9871/img0273tj.jpg
a moze byt pravda ze kvoli jednemu vadnemu pixelu mi apple moze zamietnut reklamaciu ? lebo ta bodka nieje najmensia :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Probblem s tabletom

Príspevok od používateľa newmi »

to nie je jeden vadny pixel a vlastne vobec to nevyzera na vadne pixely. Malo by to pravidelny stvorcovy tvar. To je skor naka spina alebo co. Daco podobne som videl na obrazovke DELL D620 ale doteraz som nedosiel na to co to je.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: Probblem s tabletom

Príspevok od používateľa diZZy »

teraz po preskumani som si vsimol ze je to aj z vnutra botka aj na dys. priamo cize 2 botky ... len ja ho mam stale doma nemal som to ako zavinit... :?:

Návrat na "Mobilné PC"