Mozilla Thunderbird

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
tapert
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: So 16. Jún, 2012, 22:02

Mozilla Thunderbird

Príspevok od používateľa tapert »

Zdravim vas, mam takyto problem: kamaratovi spadol Win XP, jedina mozna cesta bola reinstalacia OS, postoveho klienta pouziva Thunderbird, na nete som sa docital, ze Thunderbird postu, adresar, nastavenie konta uklada do C:\Documents and settings\(meno používateľa)\Application data\Thunderbird\Profiles\(názov profilu). Priecinok Profiles som cely zalohoval. Avsak myslel som si, ze po preinstalovani OS, nainstalovani Thunderbirdu a naslednom prekopirovani Profilu na spravne miesto bude vsetko fungovat, ale nefunguje :-(, je nejake riesenie ako naimportovat aspon postu (popripade aj ostatne veci ako adresar...) do nanovo nainstalovane programu Mozilla Thunderbird? Dakujem za info.
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Mozilla Thunderbird

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Po novej instalacii Thunderbirdu je ho potrebne najprv spustit, aby si vytvoril potrebne subory, nasledne zavriet, a az potom tie povodne nakopirovat (a dat prepisat).

BTW: pri prvotnom spusteni si vytvara svoj profil (adresar), ktory sa uplne inak nazyva, ako ten povodny stary. Preto treba kopirovat/prepisovat uz samotne subory a nie adresar (profil) ;)
...snad rozumeno :)
tapert
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: So 16. Jún, 2012, 22:02

Re: Mozilla Thunderbird

Príspevok od používateľa tapert »

Aha, vyskusam, vdaka za info.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"