Samsung Galaxy S2 vymena sklicka

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Tonci20
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Samsung Galaxy S2 vymena sklicka

Príspevok od používateľa Tonci20 »

Ahojte mam samsung s2, padol mi na zem obuchal sa cely, zlomil sa zadny plast(ten kde je repracik) tak som si objednal z ebay : http://www.ebay.com/itm/261120801724?ss ... 1497.l2649
po 2 dnoch na tom som si vsimol ze v hornom lavom rohu mam na displayi prasknute sklicko (display je ok)

moja otazka znie:

ked chcem vymenit to prasknute sklo co mi treba objednat???

staci mi samotne sklicko (daco ako toto) http://www.ebay.com/itm/Black-New-for-S ... 3a79de585e

alebo potrebujem sklicko aj s tym digitizerom?? http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy- ... 20ca62ae42

nevyznam sa v tom ako je to naviazane na seba...takze dakujem vopred za rady :)
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Samsung Galaxy S2 vymena sklicka

Príspevok od používateľa Jeremi »

ahoj

Tiez potrebujem vyriešit podobný problém ked budes mat odpoved napis sem prosim pomôžes aj mne.
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
Používateľov profilový obrázok
Tonci20
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Samsung Galaxy S2 vymena sklicka

Príspevok od používateľa Tonci20 »

no na jednom fore mi chlap napisal ze musim kupit slicko s digitizerom a displayom...ale nerozumiem ze preco ked mam dobry display aj digitizer...ci sa to neda potom zlozit dokopy ked to kupis jednotlivo lebo je to dakto zlisovane dokopy alebo zlepene spialne alebo neviem...
som sa ho pytal ze preco potom predavaju samotne skla ked su v podstane nepouzitelne a on ze: velky predajcovia kupia vsetko co je na ebay z ciny a potom ked zistia ze sa to neda pouzit tak to predavaju :D :D

tak som teraz mimo z toho dost

ked si to laicky vezmem tak nevidim problem v tom vymenit to sklo...sa dako to kompletuju predsa dokopy...jedine ze je to lisovane nejak ako celok (sklo+digitizer+lcd)
Používateľov profilový obrázok
Tonci20
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Samsung Galaxy S2 vymena sklicka

Príspevok od používateľa Tonci20 »

teraz mi napisal toto: ano samotne sklo je nepouzitelne (je to uplne rovnake aj u vsetkych ostatnych znaciek ktore pouzivaju AMOLED LCD)

LCD s AMOLED musia byt vzdy napevno spojene s dotykom a vrchnym sklickom
pretoze na dosiahnutie pozadovaneho kontrastu, porozovacieho uhlu a farebnosti nemoze byt medzi lcd a sklom ziadna vzduchova medzera
Používateľov profilový obrázok
miroh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 476
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Samsung Galaxy S2 vymena sklicka

Príspevok od používateľa miroh »

na s2ke sa meni komplet lcd aj dotyk spolu.....takze pokial ti to nerobi nejake problemy zatial by som to nemenil.....
Asus g751jy....
Používateľov profilový obrázok
Tonci20
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Samsung Galaxy S2 vymena sklicka

Príspevok od používateľa Tonci20 »

objednal som si len ten housing case cover novy nech neni orypany cely a tu prasklinu na slicku prezijem :D

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"