Info o tablete SANEI 10.2

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
Bosso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne 30. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Info o tablete SANEI 10.2

Príspevok od používateľa Bosso »

Našiel som na internete inzerát na tablet SANEI 10.2 1.5GHz Freescale Quad Core. Tu je celý text inzerátu :

"Tablet SANEI ULTRA SLIM nove 10.2 palcová uhlopriečka 26 cm HD Multi dotyková obrazovka viditeľnosť z velkeho uhla procesor QUALCOMM 1.5GHz Freescale Quad Core GPU 1GB DDR3 16GB pamet možnosť rozšírenia na 32GB tablet zvlada najnovšie aplikacie a hry WiFi b/g/n Bluetooth 7000mAh / 3.7V Li-ion intelligent power management system vydrž baterie v standby 20dní HDMI výstup USB mcro SD dve kamery na prednej a zadnej strane operačný systém ANDROID 4 Slovensky jazyk 3G Ready tablet nebol nikdy používaní je v originál fólii komplet neporušene príslušenstvo balenie usb káble usb redukcia 2ks 4GB SD karta nabíjačka kožene púzdro s klávesnicou stojan fotky su realne …POZRI REALNE VIDEO NA TOMTO ODKAZE http://youtu.be/ZBZusZLiqbE cena 230 € pošlem aj na dobierku 1.triedou exspress kvalitne zabalene"

Chcem vedieť Váš názor na tento tablet. Oplatí sa také niečo aj skúšať kúpiť?

Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
Bosso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne 30. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Info o tablete SANEI 10.2

Príspevok od používateľa Bosso »

Nik nevie poradiť? Alebo by som prijal aj pomoc pri výbere tabletu tejto cenovej hladiny. Či sa mám báť takýchto "Made in China", alebo je to v podstate jedno. Ešte dodám, že by mi nevadil aj používaný tablet.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8597
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Info o tablete SANEI 10.2

Príspevok od používateľa shiro »

text prehnany prekladacom ponukajuci cinsku sracku za predrazene peniaze od neznamej firmy. Si fakt tak naivny alebo tak blby, ze sa s tym vobec zapodievas?
za 230e kupis samsung tablet, co je uplne daco ine.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Bosso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne 30. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Info o tablete SANEI 10.2

Príspevok od používateľa Bosso »

Nezasvetenosť v tomto smere nieje naivita ani blbosť. Asi preto sa pýtam, že ano :down: Dá sa odpovedať aj normálne. Cez to všetko ďakujem za odpoveď. Aspon niekto....
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8597
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Info o tablete SANEI 10.2

Príspevok od používateľa shiro »

tu nejde o to ci sa do tabletov vyznas, rovnako by som ti toto napisal aj keby si kupoval pracku alebo bojler z takehoto inzeratu. na nete mas milion clankov, porovnani a recenzii, takze velmi rychlo prides na to, ktora znacka patri medzi najlepsie. taketo veci mas davno vediet
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Bosso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne 30. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Info o tablete SANEI 10.2

Príspevok od používateľa Bosso »

Recenzie na tieto tablety sú väčšinou od predajcou, takže tiež žiadna výhra. A recenzie typu "ved mne to stačí" sú mi tiež na dve veci. Snad som sa mohol opýtať na názor ludí na tomto fórie, nie?

Návrat na "Mobilné PC"