chrome a falsh player zasekne na win 7 64bit - vyriesene

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
jozinecko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: St 06. Aug, 2008, 00:49

chrome a falsh player zasekne na win 7 64bit - vyriesene

Príspevok od používateľa jozinecko »

Ahojte,
mam Lenovo E520 s Win 7 64Bit, o NB pisem preto lebo na ziadnom inom sa mi to nestava a uz som pocul ze aj znamej co ma lenovo sa jej to stava, cize mam velky predpoklad ze to bude zapricinene nejakou app od lenova.

V podstate Chrome ked nacita nejaky flash prvok tak niekedy zasekne, resp na 9/10 strankach zasekne musim bud vypnut nejaku listu ako napriklad prelozit ked kliknem na X aby listazmizla tak mozem rolovat dalej, ak je viac flash prvkov tak mi seka aj potom a musim bud stranku otvorit vo firefoxe alebo musim stale klikat na preskumat prvok a zavriet preskumat prvok a zavriet a az potom sa takto preluskam az tam kam potrebujem, naozaj je to otravne neviete mi prosim niekto pomoct? robi to aj ked je len jedna stranka otvorena a ani v procesoch nein viacej chromu otvoreneho.

Dakujem velmi pekne
Naposledy upravil/-a jozinecko v Pi 14. Dec, 2012, 00:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
filuS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 548
Dátum registrácie: Ut 26. Aug, 2008, 13:14
Bydlisko: Presov, Slovakia

Re: chrome a falsh player zasekne na win 7 64bit na Lenovo E

Príspevok od používateľa filuS »

Tento problem som mal takisto, jeho podstatou bola rozdielna verzia adobe flash v chrome a adobe flash nainstalovanom normalne v systeme. Ja som to poriesil tak, ze som ten, ktory pouziva chrome zakazal a nechal pracovat len ten "systemacky". Chod do Settings > (show advanced settings) > Privacy[Content settings] > Plug-ins[Disable individual plug-ins...] a daj zakazat ten flash plugin, ktory ma cestu do Users (ten systemacky zacina cez Windows priecinku). Snad ti toto pomoze.

EDIT: ked tak skus potom este updatnut adobe flash, boh vie aku verziu ti dali do toho winu v tovarni.
Desktop
Spoiler: ukázať
Specs:
- AMD Ryzen 5 5600X + Noctua NH-U12S Chromax.black
- PowerColor Red Devil AMD Radeon RX 6700XT
- ASUS TUF Gaming B550M-PLUS
- Crucial Ballistix 32GB (4x8GB) 3600 MHz CL16
- Be Quiet! Pure Base 500DX Black + 5x Noctua fans
- Corsair RM650x + CableMod PRO ModMesh C-Series Kabel Kit (Black/Red)
- Samsung 970 EVO Plus 500GB + ADATA XPG SX8200 Pro 1TB
- Sound Blaster Z
OS: Windows 10 Home 64bit
Monitor: Zowie by BenQ XL2546K + Eizo FS2333
Peripherals:
- Logitech G PRO Superlight + Artisan Hien L Mid Wine Red
- Logitech G915 TKL (red)
- Audio-Technica ATH-G1WL
jozinecko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: St 06. Aug, 2008, 00:49

Re: chrome a falsh player zasekne na win 7 64bit na Lenovo E

Príspevok od používateľa jozinecko »

SUPER SI FRAJER:))))))))))))

DAKUJEM MOOOOOOOOOOOOOOOC :hysterical: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: yahooo

ale ked som zakazal tak mi to vyplo uplne, preto som si to cez podrobnosti vpravo hore rozklikol a zakazal ten 32bitovy:)))

davam obrazok snad aj niekomu inemu pomoze
flash.JPG
peder
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 18. Okt, 2012, 08:52

Re: chrome a falsh player zasekne na win 7 64bit - vyriesene

Príspevok od používateľa peder »

caute, mal som tu istu chybu ale vypol som si podla obrazku ten 32 bitovy player a islo mi to v pohode. Dal som asi updatnut flash, a uz mi to nejde. Skusim som zakazat aj prvy a potom aj druhy ale stale sa mi to zasekava.
Za akukolvek radu vopred vdaka
jozinecko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: St 06. Aug, 2008, 00:49

Re: chrome a falsh player zasekne na win 7 64bit - vyriesene

Príspevok od používateľa jozinecko »

ahoj mne uplne to iste, odinstaloval som flash, nainstaloval nic nepomaha, skusam zakazat jeden aj druhy, aj ked su oba zakazane tak to nejde.
prosim viete mi pomoct?
Dakujem

Návrat na "Programy a problémy s nimi"