polofunkčná klávesnica

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
mirobmx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2011, 10:20

polofunkčná klávesnica

Príspevok od používateľa mirobmx »

Zdravím chalani,nechtiac som si notebook oblial vodou s citrónom.
Notebook prakticky funguje bezchybne,len klávesnica to zjavne schytala.
Klávesnica funguje len polovične.Keď napríklad stlačím medzerník,dá mi normálne medzeru a napíše k tomu ešte ň.
Tak isto je to aj s nejakými ostatnými klávesami.Proste mi k tomu čo som stlačil ešte niečo pridá.Neviete,ako by som sa mohol tohoto problému zbaviť?Do servisu sa mi s tým ťahať moc nechce,ale keď to bude nutné tak čo už.
Používateľov profilový obrázok
Vlko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2248
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 12:51
Bydlisko: Bratislava

Re: polofunkčná klávesnica

Príspevok od používateľa Vlko »

Tak je to zrejme zlepene, ak nie viac. By to chcelo poriadne precist. Co to je za notas? Skus ju vybrat a tak vypucovat.
AMD Ryzen R9 7950X3D PBO, Noctua NH-D15S chromax.black&white, GIGABYTE B650E AORUS ELITE X AX ICE, Patriot Viper Elite 5 64 GB KIT DDR5 6000MHz CL30 White RGB, Sapphire NITRO+ RX 6800 16GB 2,4/17,2Ghz, NVMe SSD Samsung 990 PRO 1TB + Kingston A2000 1TB, SATA SSD Samsung 860 EVO 250GB + Team Group CX2 1TB, A4tech Bloody V7M HoleLess, Seasonic Focus Plus SSR-750FX Gold, Lian Li Lancool 215 White, 32" Samsung LE32B551 RED, Nintendo Switch V2 HWFLY Modchip OC CPU: 1020@1785Mhz, GPU: 768@921Mhz, RAM:@1600MHz
Používateľov profilový obrázok
mirobmx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2011, 10:20

Re: polofunkčná klávesnica

Príspevok od používateľa mirobmx »

Je to pavilion dv6.no neviem či práve zlepené,lebo spacebar a písmeno ň mi práve dokopy nejde...
idem pokukať nejaké návody,lebo klávesnicu som z notebooku ešte v živote nevyberal a nemám ani šajnu ako by som mohol.
Používateľov profilový obrázok
sanjuro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1337
Dátum registrácie: Ut 29. Dec, 2009, 18:45
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: polofunkčná klávesnica

Príspevok od používateľa sanjuro »

prinajhorsom by som z ebayu objednal novu klavesnicu re dany notebook, malo by to stat do 20e
MB: MSI B450 Tomahawk Max CPU: AMD 5800x Cooler: Alphacool Eisbaer 360 RAM: 2x8GB G.Skill 3600Mhz CL16 TridentZ Neo SSD: Intel Optane 900p 280GB SSD: Samsung 860 EVO 1TB GPU: Gainward RTX 4090 Phantom GS PSU: Corsair RM1000x Audio: Topping DX3 Pro v2 Case: Lian Li PC-O11 Dynamic White Monitor: LG CX48 Mouse: Logitech G Pro Keyboard: Corsair K65 Speed Pad: Logitech G640 Headphones: AKG K712 Pro
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: polofunkčná klávesnica

Príspevok od používateľa jararak »

klavesnicu zatial nekupuj,

pavlion je jeden z tych blbych notasov ktore musis na 4 krat rozoberat jak kapustu. ale k veci, skus vybrat klavesnicu, neviem ci napriamo su k nej sruby, alebo najrpv budes musiet dat dole monitor, vrchny plat, tak odsrubovat spodny a tak znova klavesnicu, ale je mozne, ze mas tu sladku vodu na konektore - folii, tak ci onak ti to treba vsetko rozobrat a skusit jemne ocistit od sladu aby sa nato nenabaloval prach.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Mobilné PC"