dumb q zalman 7000alcu

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

dumb q zalman 7000alcu

Príspevok od používateľa jaffar »

mam taky...ani neviem ci problem
ale mam komp v podpise a mam pocit ze mam privysoke teploty...aj ked mam napixu riesene vetranie tak sa mi zda 45 stupnov idle a 49-50stupnov burn trocha vela...
problem je v tom ze chladic sa da pohybat zboka na bok na procaku asi 2-3mm na kazdu stranu...sice sa nadvihnut neda ale mam obavu ci je dostatocny pritlak...sroby su samozrejme dotiahnute tak jak to slo cize otazka znie ci to mam nejako o pol milimetra skusit dat nizsie alebo su tie teploty normalne?
//pri otvorenej skrini a pretakte na 2000mhz @ 1.7V boli teploty dost podobne....sa mi to nejako nezda...ale cidlo snad ukazuje dobre :?
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

Pri sockete A to je normalne. A tie teploty tiez. Mne sa tiez trochu hybal, resp, dalo sa s nim pohnut, ale nie je to problem. Tiez som nevedel a zalozil na to thread :o
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...tieto zalmany sa zvyknu hybat. jak na cpu tak vf700 na grafikach... nepostrehol som vsak negativny dopad na chladenie. niektori to riesili (pre lepsi pocit) podlozenim spony kuskom plechu...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

hmm..okej tak to neriesim :wink: ..uvidime co to povie s lepsim vetranim bedne... :)
Používateľov profilový obrázok
misog
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Po 20. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Fi¾akovo, Kosice

Príspevok od používateľa misog »

ty co xes aby ti to xladilo na 20c alebo co mas velmi dobre teploty zalman sa hadam kazdy hybe som mal uz 3 kazdy jeden nevymyslaj hluposti zbitocne
DELL LATITUDE E6400
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

misog...klud..ja sa pytam ci su to teploty v norme...sa mi to nezdalo....jasne ze necakam 20stupnov..len som bol v tom ze bez oc by mohli byt nizsie...ale uz to neriesim...hlavne ma trapilo to hybanie..ale kedze je to normalne tak ma to fakt netrapi... :wink:

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"