Ve slozce Sitova pøipojeni nelze nacist seznam ...

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2534
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Ve slozce Sitova pøipojeni nelze nacist seznam ...

Príspevok od používateľa RP »

Opat tu ma jejden problem z mailu, Dik za rady 8O

Mam problem s domaci siti a nevim si rady. Vytvoøil jsem si doma sit (spise propojeni dvou pocitacù pomoci sitovek). Hostitelsky pocitac je pøipojeny k internetu (pomoci sitove karty - mistni sit kabelove televize). Zprovoznìnim sitì jsem mohl na internet i z druheho pocitace. Az do vcera, kdy jsem se uz na I-net nedostal. Zacal jsem vse kontrolovat a zjistil, ze chyba bude nejpis na hostitelskem pocitaci (s W XP Professional). Nemohl jsem totiz uz zobrazit Sitova pøipojeni (slozka je prazdna), i kdyz jestì pøedevcirem obsahoval 2 pøipojeni (domaci a Internetove). Akorat mi to napise: "Ve slozce Sitova pøipojeni nelze nacist seznam sitovych adapterù, ktere se nachazeji v pocitaci. Zkontrolujte, zda sluzba Sitova pøipojeni je povolena a spustìna." Nechapu v cem je problem. Internet na hostitelskem pocitaci funguje. Z pøipojeneho pocitace se na hostitelsky dostanu bez problemù, mohu i sdilet soubory, takze sit funguje. Mohli byste mi prosim poradit.
Pøedem dìkuji.
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

hm

Príspevok od používateľa andynko »

1. Ak si nieco robil na pc, tak si daj bod obnovy a pojde Ti to bez problemov a nemusis nic opravovat ...
2. vies o tom, ze pouzivanie takej siete je nelegalne a moze Ta to stat vela, ked Ti na to pridu.

Návrat na "Siete"