WinRAR problém

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
MattNoir
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut 12. Feb, 2013, 13:30

WinRAR problém

Príspevok od používateľa MattNoir »

Zdravím, mám taký problém s winrarom. Keď v ňom chcem otvoriť nejaký súbor, či už zararovaný, alebo len textový, vždy si vyberie nejaký náhodný súbor (doteraz to bol jeden RAR súbor, po pretriedení je to .picasa.ini súbor) a to čo chcem otvoriť v RARe iba hodí do toho istého priečinka kde je pôvodný RAR. Takisto keď chcem presunúť z RARu súbory na ľubovoľné miesto, začne kopírovať celý priečinok, v tomto prípade sťahovanie. A ak chcem súbor otvoriť druhýkrát, hovorí, že už existuje a či ho chcem prepísať. Neviete, čo môže byť problém? Už som winRAR odinštaloval cez total uninstall a znova nainštaloval, nepomohlo to ani trošku. Aj keď funkcia rozbaliť do určeného priečinka funguje tak ako má, len ma to nebaví stále robiť, keď si chcem súbory proste pozrieť...je to fakt na nervy.
MattNoir
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut 12. Feb, 2013, 13:30

Re: WinRAR problém

Príspevok od používateľa MattNoir »

Nikto? Vážne?

zhrnutie ešte raz, príklad:

Obrázky v RARe. Chcem si pozrieť jeden z obrázkov --> dvojklik naň --> otvorí ten istý RAR archív, nie obrázok.

príklad 2:

Stiahnutý súbor v priečinku downloads --> otvorím, chcem súbory presunúť na plochu --> začne presúvať celý priečinok downloads. Pritom želané súbory extrahuje do priečinka downloads.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: WinRAR problém

Príspevok od používateľa newmi »

nemas daku haved v PC? Pripadne RAR si skusal odninstalovat, precistit pc CCleanerom a nanovo nainstalovat? Prebehnut spybotom, antivirom,... ?
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
MattNoir
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut 12. Feb, 2013, 13:30

Re: WinRAR problém

Príspevok od používateľa MattNoir »

Háveď nemám žiadnu, kontroloval som. Skúšal som odinštalovať normálne, aj total uninstallom a nainštalovať, aj najnovšiu verziu. Nič. A začalo to zo dňa na deň.
Používateľov profilový obrázok
theSTIGx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ne 24. Mar, 2013, 23:45
Bydlisko: Topoľčianky

Re: WinRAR problém

Príspevok od používateľa theSTIGx »

Skús inú verziu WinRar, poprípade vyskúšaj 7-Zip.
Spoiler: ukázať
OS: Windows 8.1
CPU: Intel Core i3 3240 3.4GHz
MB: MSI Z77A-GD55
RAM: 8GB Kingston HyperX Blu
HDD: Seagate Barracuda 7200.14 2TB
VGA: Intel HD Graphics
PSU: Seasonic S12II-520W
CASE: Corsair Carbide 200R
MONITOR: Benq GW2760HM
Audio: Logitech Z-906
MattNoir
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut 12. Feb, 2013, 13:30

Re: WinRAR problém

Príspevok od používateľa MattNoir »

Skúšal som iné verzie, to isté.
7-zip mi veľmi nevyhovoval, najlepší je winrar, bohužiaľ...
takže ostáva asi len reinstall windowsu, aj tak ho budem robiť, keď si upracem všetky súbory, čo mám

Návrat na "Programy a problémy s nimi"