BF3 textury

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
melancholik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 22:54

BF3 textury

Príspevok od používateľa melancholik »

Ahojte,
mam notebook lenovo z580 i5 3210, 4gb ram, geforce gt640m, 1TB hdd ...po instalacii battlefieldu 3 (original verzie) mi pri hraní multiplayeru preblikavaju textury, niekdedy sa farba niektorych z nich (napriklad stena budovy) zmeni na fialovu a potom sa zase vrati do normalu, hra bezi cez geforce gt, nie cez integrovanu graficku kartu. Po narazeni na tento problem s hrou som zistil ze som nemal aktualne ovladace na graficku kartu, ktore som preinstaloval ale nepomohlo to. Cital som nieco aj o upgrade biosu, ale do takych veci sa nevyznam, takze by som chcel poprosit o pomoc Vas. Nie je na to nejaky program, kt. je pribaleny v CD ktore som dostal k notebooku? alebo vedel by niekto poslat link na takyto update na stranke lenova? Alebo bude problem niekde uplne inde?...dakujem
Používateľov profilový obrázok
Tom2871989
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1567
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Neverice

Re: BF3 textury

Príspevok od používateľa Tom2871989 »

podobne srandy mi to robilo na GTX560Ti ked nestacila VRAM grafiky ale vtedy to aj dost sekalo tak napis ake pouzivas nastavenia a ci si skusal aj nastavit nizsiu grafiku
melancholik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 22:54

Re: BF3 textury

Príspevok od používateľa melancholik »

nadstavenia som skusal dat od uplne low po hard na mp, hra ide plynule aj na vyssich detailoch az na textury... a sp som dal aj ultra, v sp textury blbnu znacne menej ale nie je to 100% v sp len obcas nieco preblikuje alebo meni farbu textury na fialovu ... sp je hratelny, co sa o mp povedat neda
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: BF3 textury

Príspevok od používateľa Lithil »

Ja taký problem na GTX560 Ti nemám. Skús preinštalovať bfko a nainštaluj inú verziu ovládačov. Update biosu sa dnes väčšinou robí cez originál soft dodávaný výrobcom danej dosky no neviem ako je to u ntb.
melancholik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 22:54

Re: BF3 textury

Príspevok od používateľa melancholik »

Lithil napísal:Ja taký problem na GTX560 Ti nemám. Skús preinštalovať bfko a nainštaluj inú verziu ovládačov. Update biosu sa dnes väčšinou robí cez originál soft dodávaný výrobcom danej dosky no neviem ako je to u ntb.



ovladace som stiahol a preinstaloval na najnovsiu verziu, ale nepomohlo, cim by to este mohlo byt?
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: BF3 textury

Príspevok od používateľa Lithil »

hovorím inú, nie najnovšiu verziu.
melancholik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 22:54

Re: BF3 textury

Príspevok od používateľa melancholik »

jaj prepac, prehliadol som ..... skusim odinstalovat hru, potom preinstalovat ovladace a zase nainstalovat hru, dam vediat ako to dopadlo

.
.
.

urobil som reinstal, ale nepomohol, prisiel som ale na to ze ked hru prepnem na integrovanu graf kartu, textury su ako maju ...akurat hra nie je hratelna kedze intgrovana karta neposkytuje dostatocny vykon, ale ako som uz hovoril textury su take ako maju byt. Zeby chybna nvidia?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"