JPG na PDF

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

JPG na PDF

Príspevok od používateľa kramer »

Zdravým mám menši problém. Potrebujem prekonvertovať súbor JPG do formátu PDF aby sa mi s tým lepšie pracovalo. Skenoval som to ešte cez starší typ skenera ktorý vedel vytvárať len samostatné stránkové súbory nič kompletné ako novšie skenery. Existuje na to dáky program lebo na nete som našiel len jeden a aj ten vedel spracovať iba jeden obrázok na jednu stránku PDF a to mi je na nič ja potrebujem aby mi to dalo cca 50 obrázkov (čiže strán) do PDF pekne pod seba aby sa mi to lepšie čítalo.

Za rady vopred ďakuje.

EDIT: Ups už som našiel takže dám to sem ak by niekto potreboval ako ja. Super je že to netreba inštalovať. Zaujíma je že predtým mi túto stránku stríčko Google nezobrazil. :red:

http://softmania.sk/prevod-formatov/jpg ... -converter
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook

Návrat na "Programy a problémy s nimi"