Výškovo nastaviteľný PC stolík

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa Brandoo »

Nazdar!

celkom ma zaujal takýto typ PC stolíka http://www.amazon.com/gp/product/B009JN ... =leve0f-20 či niečo podobné ...

Dá sa niečo takéto zohnať u nás ? či len zo zahraničia ... hlavne také výškovo nastaviteľné resp. navrhnuté pre hardcore PC maniakov


Díky za reply
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa spencer »

podľa mňa je dosť úzky takže budeš sedieť nacapený na monitore a to nevravím pokiaľ máš ešte monitor nad 20" . ale lakťe si tam miesto nájdu to áno takže pohodlné bavenie sa by to mohlo byť :-)
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa Brandoo »

Práve preto ponukaju aj také opierky lakťov čo sa uchytia o hranu stola http://www.theergonomicstore.com/arm-a- ... h-pad.html
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa spencer »

to si robíš srandu :cool:
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
overlordslovak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 343
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2012, 23:02
Bydlisko: Huncovce

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa overlordslovak »

nepride mi ze je to nejako zaujimave...klasicky stol akurat ho das hore/dole - skolska lavica to vie tiez :D inspiruj sa mojim custom stolikom..je namontovany nastenu a namieru robenými nohami ktore su velmi male iba na okrajoch aby nezavadzali...Obrázok
i7
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa Brandoo »

Keby že hej, tak to je v sekcii diskusia.

Keby niekto dal aspoň tip na obchod kde majú široký výber PC stolíkov ... a vybavenia do kancelárie.
(pre noob hunterov) Nie žeby som nepoznal uja googla no možno niekto vie o dobrom shope a kúpil si tam už niečo.


Napíšte niečo k téme, bo mi moderátori pridajú ďalšiu čiarku na konto spamera :help:


Edit: @ overlordslovak nádhera! diky za post, si ma zachránil pred čiernym bodom.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Sugyi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Št 24. Nov, 2011, 15:17

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa Sugyi »

Btw. preco prave taky stol?
Ako tak pozeram na neho, tak je vyskovo nastavitelny aby si pri nom mohol robit po sediacky a ked Ta to prestane bavit alebo nieco, tak ho das vyssie a mozes pri nom robit aj postojacky.
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Podľa mňa je ten stôl strašne málo hlboký ...
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa Brandoo »

Tiez aj ked by som robil nieco s PC .. vylepsoval, tak sa pri tom nemusim krcit tiez aj v stoji je zdrave byt za PC ... no ked by som uz mal kupovat stolik, tak isto nie pregjeku a podobne shity co zvyknu predavat. Zase skleneny fingerprint magnet tiez nieje ziadna vyhra

V obchodoch kde predavaju nabytok nic taketo co hladam nenajdem deda aspon v BB nie.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
overlordslovak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 343
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2012, 23:02
Bydlisko: Huncovce

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa overlordslovak »

hovorim ti...riesil som ten isty problem ked som robil izbu no nikde ani osobne ani na internete som nenasiel co som potreboval...dal som si vyrezat custom dosku z dvoch vrstiev drevotriesky lebo stol je dost dlhy aby sa neprehibal a na to olepit bordovou farbou s sivymi okrajmi...celkovo nieco pod 100€ a to aj s tým ako vidno na fotke mam to kol dokola stola a zvysne drevo som pouzil na ine doplnky v izbe...nohy mam zvarené z ocelovych tyčí a profesionalne nastriekané od znameho na sivo..urob si navrh v Cinema 4D a kludne ti to aj postavím :D
EDIT: to aby bol stolik vyskovo nastavitelny a zaroven nie len doska na vysuvacich nohach neviem ako chces riesit..
i7
Používateľov profilový obrázok
lietadlo69
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 635
Dátum registrácie: St 05. Okt, 2011, 18:28
Bydlisko: Stará Turá

Re: Výškovo nastaviteľný PC stolík

Príspevok od používateľa lietadlo69 »

cpu:Intel i5 6600K@4,5Ghz/1,30V+noctua NH-U14S mb: asus Z170 pro gaming ram:kingston 2x8GB ddr4 3000 MHz psu: Fortron Aurum 500W gpu:Gainward Gtx 1070 Phoenix@1720(boost 2013)/9200Mhz case: corsair graphite 600T+ silverstone penetrator 12cm, 2 x noctua nf-p12 U.L.N.A ssd: Intel 600P M2 256GB/crucial m4 128gb keyboard: Func KB460(red switch) mouse: Razer Death Adder Left hand edition monitor: Dell s2716dg sound:grado SR60

Návrat na "Nákupná poradňa"