Galaxy S4 z dovozu

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
qoty32
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št 30. Máj, 2013, 16:04

Galaxy S4 z dovozu

Príspevok od používateľa qoty32 »

Dobrý deň,
na internete som našiel e-shop, kde majú S4 za 430 eur, že vraj z dovozu a neplatia DPH. Potreboval by som poradiť, či sa oplatí kupovať v takomto obchode, či to nie je podvod. Tu je aj web:
http://www.android-eshop.sk/android-esh ... oz-16-32GB
Freedom comes at a price
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Galaxy S4 z dovozu

Príspevok od používateľa felipe25 »

Hm, taka adresa ani nieje, iba s prednazvom BOzenySlancikovej - Timravy.
http://goo.gl/KYfHm

Ak bude z dovozu, zabudni na zaruku. Bral som davno XperiuPRO MK16i v Prahe za super bomba cenu ktora bola o 40% nizsia ako kdekolvek inde, a ked som tam updatol novy Android 4.0 zamenili mi to klavesy Q a A. Ten update bol pre Afriku ci jaku mariu. Ten fon bol prave odtial :D Preto taka vyhodna cena. Napisal som do servisu co s tym na SVK - odpoved - zariadenie nema EU zaruku a nieje mozne ho reklamovat aby tam nahodili Android 2.3
Ostavalo mi sa s tym zmierit :D alebo poslat do Prahy /zrazu by sa -40% usetrenych z ceny po zaplateni posty dost zmensilo/. Nastastie o 3mesiace som na forach nasiel romku ktora bola s EU znakmi QWERTZ atd.. :)
Cize, ak dovoz, tak zaruku mas len u predajcu. Ak ten zanikne, mas smolu. CI to za to stoji je na Tebe.

http://naseobce.sk/firmy-a-organizacie/ ... o-ha-s-r-o
Dátum vzniku: 11. 05. 2013

:) Vyskusaj, mozno sa oplati :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
qoty32
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št 30. Máj, 2013, 16:04

Re: Galaxy S4 z dovozu

Príspevok od používateľa qoty32 »

Tak asi by som neriskoval u predajcu, ktorý nemá ani mesiac od založenia firmy niečo tak drahé. Ešte uvidím, možno po nejakom čase. Zatiaľ tu asi nikto nemá skúsenosť...
Freedom comes at a price
Tibor26
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 603
Dátum registrácie: Pi 16. Mar, 2012, 08:38

Re: Galaxy S4 z dovozu

Príspevok od používateľa Tibor26 »

S4 z dovozu? A co si sa s konom zrazil ci co ? >D, ak sa ti chce zbytocne vyhodit 450e tak ich posli mne na ucet >P
1. Je bez zaruky - odide ti doska a mozes ho hodit do kosa
2. Nevies co ti poslu, ak ti poslu FAKE cinsky tak si mozes trieskat hlavu o stenu
3. Nemusi byt vobec novy

Jedine osobne s odskusanim, zarokou, bez zaruky jedine za ozaj dobru cenu a preverenim ci to nieje cinsky fake.
S4 sa da kupit za 400e aj so zarukou len treba hladat po inzeratoch.
i7 8700K@5GHz, Asus Rog Z370-F, 16GB DDR4 2800MHz, EVGA GTX 1080Ti FTW3, 3TB HDD + 256GB SSD M2, Corsair 850W, Cooler Master ML240L RGB, NZXT 450 case...

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"