dotaz na vedenie

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
j4ro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 973
Dátum registrácie: Pi 19. Mar, 2010, 18:37
Bydlisko: Humenné

dotaz na vedenie

Príspevok od používateľa j4ro »

Chcem sa opýtať, čím si Xaltotun vyslúžil benevolentný prístup pri hodnotení porušovania pravidiel. Konkrétne sa jedná o
dvojnásobné porušenie pravidiel v tejto téme: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... 3#p1069907

Pri mne sa podobná kombinácia riešila hneď tvrdo. Po neuposlúchnutí hadovho príkazu na zamknutie témy, po ktorom
neprišlo žiadne varovanie (zákerný prístup) môj paralelný predaj pán metrológ v priebehu niekoľkých hodín potrestal banom a pred ním mi ešte poslal varovanie (nie som si istý, či nebolo od hada, no autor nie je podstatný), o ktorom som sa dozvedel až po dvoch týždňoch po odbanovaní. Nevidím zmysel takto pro forma posielať varovanie a prístup mi už už pripomína vybavovanie si účtov.

Jedná sa o túto tému: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =2&t=87412.

Vedenie som vtedy upozornil mailami, takže sa nejedná o zatajované skutočnosti alebo snahu o pomstu.

3 dni som čakal, ako sa terejšia situácia vyrieši a po dnešnom zistení, že na fóre sme si rovní a rovnejší a Xaltotunovom sypaní si popola na hlavu som sa rozhodol reagovať, aj keď riskujem zmazanie príspevku alebo neželanú odmenu.
Som zelený a rozdávam dvojaký meter týždenne. Kto som?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: dotaz na vedenie

Príspevok od používateľa Snake »

Môj pekný,

ja som ti dal jedno varovanie v júni minulého roka, odvtedy som o tebe ani nepočul, takže ak máš problém s rozoznávaním avatarov administrátorov, tak si nasaď okuliare.





.
Používateľov profilový obrázok
j4ro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 973
Dátum registrácie: Pi 19. Mar, 2010, 18:37
Bydlisko: Humenné

Re: dotaz na vedenie

Príspevok od používateľa j4ro »

Áno, o minuloročnej situácii píšem. Po nenahlásení zamkntia témy o kúpe regulátora ventilátorov som v SS ani žiadnou inou formou varovanie nezaregistroval. Až v júli po odbanovaní pozerám do užívateľského panela a tam varovanie.

Teraz sa však pýtam na niečo iné.
Som zelený a rozdávam dvojaký meter týždenne. Kto som?
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: dotaz na vedenie

Príspevok od používateľa valistar »

staci trosku porozmyslat... my tu mame na varovania/bany totiz system :)

za prve porusenie: paralelny predaj je 40 bodov, za prve porusenie: predcasny UP je 0 bodov.

na tyzdenny ban treba 50 bodov, Xaltotun ich ma zatial 40... ziadny dvojity meter tak neviem co riesis. ty si mal za nenahlasenie konca obchodu 10 bodov + 40 za paralelny predaj -> a pocitat dufam vies.

mozme lock? :-)
Používateľov profilový obrázok
j4ro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 973
Dátum registrácie: Pi 19. Mar, 2010, 18:37
Bydlisko: Humenné

Re: dotaz na vedenie

Príspevok od používateľa j4ro »

valistar: To som nemal odkiaľ vedieť.

1. Varovanie/pridelenie čiernych bodov je nutné oznámiť užívateľovi nejakou formou? Alebo sa môžu pridávať bez upozornenia užívateľa (napr. 10b a neskôr 40b) a nakoniec odmeniť?

2. Počas trvania týždňového trestu na tomto fóre mi gammaray pridal ďalší týždeň za upnutie rovnakého inzerátu na konkurenčnom fóre.

http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =2&t=87412

Je toto tiež v bodovacom systéme? Ako som mohol porušiť pravidlá počas trvania banu?

Ďakujem za odpoveď
Som zelený a rozdávam dvojaký meter týždenne. Kto som?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: dotaz na vedenie

Príspevok od používateľa Snake »

j4ro napísal:valistar: To som nemal odkiaľ vedieť.

1. Varovanie/pridelenie čiernych bodov je nutné oznámiť užívateľovi nejakou formou? Alebo sa môžu pridávať bez upozornenia užívateľa (napr. 10b a neskôr 40b) a nakoniec odmeniť?

2. Počas trvania týždňového trestu na tomto fóre mi gammaray pridal ďalší týždeň za upnutie rovnakého inzerátu na konkurenčnom fóre.

http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =2&t=87412

Je toto tiež v bodovacom systéme? Ako som mohol porušiť pravidlá počas trvania banu?

Ďakujem za odpoveď
1) nie je to nutne. Je to interná vec o ktorej nebudeme s uzivatelmi komunikovať žiadnou formou.
2) keď máš ban neznamena že nemozes dostať body za prispevky čo si napísal pred banom.
valistar napísal: mozme lock? :-)
ano





.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"