HP 6735s

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
SKODA 1100
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 16:25
Bydlisko: Galanta

HP 6735s

Príspevok od používateľa SKODA 1100 »

Dalsie HP...... :facepalm:

Ked som precistil book a preinstaloval XP na WIN7 som pri kontrole teplot hrozou zistil ze sa zmeni regulácia z nicoho nic asi o 10 stupnov a dalsia drzost je ked za pár minút to skoci dalsich 10 stupnov. Mozete to domysliet ako ma nervy chytali ked chladenie uchladil procák z 74 stupnov na 62 a zastavil sa ventilátor ako keby tam bolo len 40. Zaujimavé je, ze po restarte vsetko ide ako má a tie skoky robi len ked book je dlhsie v necinnosti, ak bezi aspon na 10% tak ide v pohode hociako dlho.
Hned som dal najnovsi bios, stiahol vsetky programy so stránky vyrobcu o ktorych som predpokladal ze majú na to nejaky vplyv ale nic. Vzhladom na to ze bazos je plny takychto bookov s odpálenou doskou asi nebude tento ojedinely pripad, uz je len otázkou ze kde moze byt pes zakopany....
Ak náhodou uz sa také volaco volakde uz riesilo tak by som poprosil link lebo zatial nic som nenasiel.
Ten skok vyzerá asi takto:
(cerveny je procesor)
Všetko čo predávam predávam aj inde, ked dlhšie neodpovedám pošli ss lebo asi už nesledujem tému ....
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2411
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: HP 6735s

Príspevok od používateľa hopkok »

na tychto doskach odchadzaju HD3200-ky, preto je ich plny bazos. Ked si to cistil, co si pouzil na ten radeon chip (pastu, thermal pad, med..)? Aku pastu si pouzil na CPU?
Používateľov profilový obrázok
SKODA 1100
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 16:25
Bydlisko: Galanta

Re: HP 6735s

Príspevok od používateľa SKODA 1100 »

Na procáku je MX-2 a na grafike som nechal vankúsik ktory predpokladám ze dali novy pred rokom ked bol spraveny reball akurát pre istotu natrel tenuckou vrstvou tej MX-2-ky ale predpokladám ze ak by bol problém tam tak potom by lietali teploty od zapnutia a pri zátazi a nie ked je vyuzitie 0,0 az 2,3 %, skor sa obávam ze niektory komponent nezvláda frekvencné a napetové skoky procáku a zblne. Bohuzial tie isté teploty ukazuje aj everest aj pcwizard.
Všetko čo predávam predávam aj inde, ked dlhšie neodpovedám pošli ss lebo asi už nesledujem tému ....

Návrat na "Mobilné PC"