BSplayer nemiznú titulky

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
tommy444
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Št 29. Máj, 2008, 08:13

BSplayer nemiznú titulky

Príspevok od používateľa tommy444 »

Dobrý deň mám taky problém s BSplayer-om pozerám akurát STAR WARS ale mám problém s titulkami vo filme sú dole a hore tie čierne pásy a na nich sa zobrazujú titulky a môj problém spočíva v tom že tá časť tých titulkov ktorá je na tom čiernom páse nezmizne a akonáhle sa tam zobrazia ďalšie titulky tak idú už cez seba. Neviete mi poradiť aké nastavenia zmeniť alebo čo s tým urobiť ? :) používam BSplayer PRO verzia 2.63.
Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
pali987
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 151
Dátum registrácie: Po 12. Jan, 2009, 15:28
Bydlisko: Trebišov/Bratislava

Re: BSplayer nemiznú titulky

Príspevok od používateľa pali987 »

Robi ti ti aj pri inych filmoch? Ja to mam nastavene takto. Pripadne si posun titulky nad ten cierny pas pomocou "shift+sipka hore".
CASE:Corsair 400C Carbide CPU: Core I5 4670K MB: Asrock z87 extreme 3 RAM: Kingstone Hyperx Savage ddr3 4x8gb SSD: Kingston SSDNow UV400 240GB PSU: Corsair HX850 OS: Windows 7 Ultimate 64 bit LCD: HP LP2275w
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: BSplayer nemiznú titulky

Príspevok od používateľa valistar »

to je nejake divne, resp. nie som isty ci uplne chapem ten popis :). vyskusal by som ine titulky, ked idu cez seba mozno je problem v casovani. a takisto odporucam lepsi prehravac - MPC-HC a VLC su urcite lepsie programy, mozno aj pre teba bude jednoduchsie nainstalovat novy program ako riesit ci sa to da opravit nejak v BSku.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"