Swiftech AiO

Všetko o vodnom chladení a riešenie problémov ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12951
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Swiftech AiO

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Máte s nimi niekto skúsenosti ? Podľa toho, čo viem, tak dalo by sa povedať, že sú to najlepšie AiO chladiče, no všímam si, že dostupnosť je mizerná, stále dúfam, že ich zbadám v ponuke v tichepc, no márne, jedine som si všimol, že ho majú v talkive, no bohvie, či je to dôveryhodné.

tiež viem, že AiO sú proste AiO a niekedy neposkytnú až o toľko lepšie výsledky ako high-end vzduchové chladiče a už vôbec nie ako pekný custom loop vodník, no je to príjemný kompromis a ak sa nebavíme o gíčoch typu corsair h100i, tak u swiftechoch a krakenovi od NZXT môžme hovoriť o skvelo odvedenej práci
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: Swiftech AiO

Príspevok od používateľa Mirdis »

Ja som stale neprisiel a ani nikdy nepridem na chut tymto "vodnikom".Podla mna ovela lepsie riesenie uz bude napr. http://www.tichepc.sk/Phobya-Pure-Perfo ... 1013006004 . Myslel si toto AiO? http://www.talkive.sk/produkty/vodne-ch ... 38094.html Pokial ano, tak ta cena za take chladenie je dost vysoka. To je len moj nazor. Pokial nemas chut sa bavit s klasickym vodnikom alebo nechce sa ti, tak potom bude aj taketo chladenie pre teba postacujuce :)
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)

Návrat na "Vodné chladenie"