Navody

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
The_Devil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: St 03. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Navody

Príspevok od používateľa The_Devil »

Zdravim, mohli by ste popridavat nejake navody na CASE modding.
Chcel by som skusit nieco nove. :)
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

sak tu hned su dredy oznacene ako Dolezite, co na vseobecne rady postacuje...skor sa spytaj nieco konkretnejsie
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
The_Devil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: St 03. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa The_Devil »

No myslel som tuning CASE a ostatnych komponentov v bedni. Napriklad zdroj, cdromky, ventilatory, ....
Nejake nove napady na uskutocnenie. :)
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Ako pise Skrat... tu skor nieco konkretne, inak FAQ.
Navyse len Google ponuka 14.700.000 odkazov na Case Modding a 22.800.000 na PC Modding, to je myslim plne postacujuce. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Napster050
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 138
Dátum registrácie: So 16. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Home:Turèianske Teplice School:Martin (17)

Príspevok od používateľa Napster050 »

http://www.moddingfaq.de/
http://www.bit-tech.net/

no najlepsie je to hodit do google, ten toho najde tolko ze mozes pozerat cely tyzden :wink:
MB Foxconn 915P7AD-8Ks CPU Intel Pentium 4 2.8GHz @ 3005MHzRAM 768MB VGA MSI NX6600 Diamond @ 500/1000 DVD-RW LG GSA 4160B HDD 320GB Seagate & 80GB Western Digital & 40GB Seagate PSU Q-tec 650W Sound Card Realtek 7.1 CH HP color LaserJet 2550L HP deskjet 3420 HP scanjet 3530c Steelpad QcK mini Modded Case
IBM ThinkPad T22
Qtek 8500
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

Re: Navody

Príspevok od používateľa misho »

The_Devil napísal:Zdravim, mohli by ste popridavat nejake navody na CASE modding.
Chcel by som skusit nieco nove. :)
ty si tvorcom, priekopnikom a zaroven novatorom..je to len na tebe do akej miery sa toho celeho zmocnis. :wink:

pokukovat po druhych znamena byt tuctovym, treba skusit realizovat svoj napad, a nebrat ohlad na to ci sa to niekomu paci alebo nie...par veci na bit techu su toho jasnym prikladom.
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
dolar468
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Kolta okr NZ

Príspevok od používateľa dolar468 »

Cez google je to najlepsie alebo neake ceske stranky o pc modingoch (podla mna su najlepsie nemecke a anglicke ale keD nevis jazyky tak Daleko sa nedostanes :wink: ) tak cumajza :8O: a tvor ako hore spomenute ty si tvorcom :yes:
Používateľov profilový obrázok
The_Devil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: St 03. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Navody

Príspevok od používateľa The_Devil »

misho369 napísal: ty si tvorcom, priekopnikom a zaroven novatorom..je to len na tebe do akej miery sa toho celeho zmocnis. :wink:

pokukovat po druhych znamena byt tuctovym, treba skusit realizovat svoj napad, a nebrat ohlad na to ci sa to niekomu paci alebo nie...par veci na bit techu su toho jasnym prikladom.
ano, to mas pravdu. Ja som si navrhol vlastne upravy CASE(ak budu fotky, tak to sem hodim).
Chcel som sa iba niecim inspirovat, samozrejme nebudem kopirovat to, co robili ini. Ta stranka na modding-faq.de je celkom good. :D
Používateľov profilový obrázok
The_Devil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: St 03. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa The_Devil »

Hladam jeden navod (kdesi som to videl, ale uz neviem kde). Bolo tam napisane ako spravit svietiace nozky na CASE. Pod nozky sa namontoval kus plexi, pridali sa LEDky a svietilo to na niekolko farieb.
Ak ste to niekde videli, dajte vediet. Diky :wink:
Používateľov profilový obrázok
miso23
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Ut 08. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa miso23 »

MB: MSI K8N Neo3 ,CPU: AMD Sempron64 2800+ (2240MHz@280x8 ) ,RAM: DDR 400@466 512MB PQI (2,5-4-4-8 2T) ,VGA:Gainward 7600GS Golden Sample(450/500@530/750) ,PSU: FORTRON 350W 12PNF......3DMark05:5818
Používateľov profilový obrázok
The_Devil
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: St 03. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa The_Devil »

miso23 napísal:http://www.modding-faq.de/index.php?artid=711

navod na nozky
Presne toto som hladal. :o
Dakujem. :D
Používateľov profilový obrázok
lukasko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: St 01. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava Petrzalka

Príspevok od používateľa lukasko »

no tie nozicky su pekne len skoda ze neviem ako potom menil tie farby....teda teoreticky asi ze menil velkost napatia do LED a tym aj jej jas a potom pomer troch zakladnych farieb..............KUA ale schemu treba a po nemecky ani n neviem :E
Používateľov profilový obrázok
Lubitel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ut 29. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa Lubitel »

lukasko napísal:no tie nozicky su pekne len skoda ze neviem ako potom menil tie farby....teda teoreticky asi ze menil velkost napatia do LED a tym aj jej jas a potom pomer troch zakladnych farieb..............KUA ale schemu treba a po nemecky ani n neviem :E
hmmmm. 3 ledky, 3 potaky a kable. mozno nejaky rezistor. to ti v obchode so suciastkami hodia na stol hned, ked im povies o co ide podla toho, ake ledky maju.

neviem na co plinulu regulaciu farieb, takze stacia 3 ledky a jeden trojpolohovy prepinac. alebo teda tolko lediek, kolko farieb chces.

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"