Zaloha Synology NAS

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
drwxrwxrwx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 09. Dec, 2013, 13:40

Zaloha Synology NAS

Príspevok od používateľa drwxrwxrwx »

Zdravim, uvazujem o kupe NASu, no hladam nejaky program, ktory by mi dokazal spravit jednu vec. Potreboval by som pravidelne zalohovat priecinky z PC na NAS, s tym aby som k tym datam mal pristup aj z inych zariadeni, resp. aby to nebol nejaky image, ale normalne subory, akoby som ich rucne prekopirovaval. Je nieco take mozne? Dakujem.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Zaloha Synology NAS

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ano, vela takychto programov existuje. Dokonca aj freeware.
Od microsoftu mozes pouzit xcopy pripadne robocopy.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
drwxrwxrwx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 09. Dec, 2013, 13:40

Re: Zaloha Synology NAS

Príspevok od používateľa drwxrwxrwx »

Dik za odpoved, a nevies mi poradit nieco profesionalnejsie? Rozmyslam nad kupou acronisu kvoli zalohovaniu celeho systemu, no nenasiel som nikde ci zvladne aj toto. Nevies nahodou ci to dokaze? Dik.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Zaloha Synology NAS

Príspevok od používateľa mp3turbo »

priznam pravdu ze neviem - ako vravim, takychto softov existuje sialene vela. Na sposob Acronisu som osobne pouzival R-Drive Image a Terabyte Image.

Nevidim najmensi problem skombinovat Acronis alebo akekolvek taketo riesenie s Robocopy. Za predpokladu ze NAS budes mat pripojeny ako klasicky disk do tvojho windowsu teda cez Microsoft Sharing (smb).
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"