Nero 2014 Platinum a preinstalovanie PC

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
lacream
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 23. Máj, 2013, 17:25

Nero 2014 Platinum a preinstalovanie PC

Príspevok od používateľa lacream »

:help: Prosim vas, vlastnim Nero 2014 Platinum a chystam sa preinstalovat Windows 7 v PC . Nemate niekto s tym nejake skusenosti ? Myslim teda Nera 2014. Na nete som sa velakrat stretol,ze po preinstalovani PC a znova nainstalovani Nera,mali ludia problem z aktivaciou patentu v neru. Ja vlastnim krabicovu verziu Nero 12Platinum a mam aj zakupeny upgrade na 2014 Platinum. Preto by som rad vedel co mozem ocakavat,ci mozu nastat nejake problemy s aktivaciou patentu a podobne. Aky je vlastne postup s instalovanim Nera,ak vlastnim v 12 platinum a k nemu mam uz spominany upgrade na verziu 2014 Platinum. Pri novej instalacii,mi staci stiahnut trial verziu Nera 2014 Platinum,zadat kluc a hotovo,alebo mam pouzit instalaciu Nera upgrade,ktoru som stiahol pri kupe upgradu na 2014,co mi hned spolocnost nero ponukla,alebo ako to je. Za kazdu pomoc a radu vam vsetkym vopred velmi pekne dakujem. :help:
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nero 2014 Platinum a preinstalovanie PC

Príspevok od používateľa HellAngel »

mal by si nainstalovat 12 a potom upgrade na 14. kluc by ti s najvacsou pravdepodobnostou na 14 nefungoval. kedze je vydany na 12.
v pripade problemov s reinstalovanim treba oslovit podporu
NB: Asus ROG Strix G16
lacream
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 23. Máj, 2013, 17:25

Re: Nero 2014 Platinum a preinstalovanie PC

Príspevok od používateľa lacream »

chapem to,no ja mam samozrejme original KEY na 12 a aj na 14 ku. Pri upgrade som nainstaloval Upgrade 14 na 12 ku,no v pc mi stali obidva verzie aj 12tka aj 14tka. Preto neviem ci nestaci stiahnut trial 14tku zadat kluc a je hotovo. :?:
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nero 2014 Platinum a preinstalovanie PC

Príspevok od používateľa HellAngel »

to mas len upgrade vramci 12, nie samostatny key na 14. nainstaluj znova 12 a potom upgrade na 14
NB: Asus ROG Strix G16
lacream
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 23. Máj, 2013, 17:25

Re: Nero 2014 Platinum a preinstalovanie PC

Príspevok od používateľa lacream »

:?: :?: :?: Pozri uplne dole,posledny komentar http://www.sw.centrum.cz/vypalovani/pro ... ow=diskuse :?: :?: :?:

Teraz teda nechapem :wallbash: Spominal som,ze ked som dal upgrade 2014 na 12 tku tak mi ostali v PC obe verzie. tu 12 tku som odinstaloval a teraz mam uz len 2014 a funguje. Preto by som pri preinstalovani Windowsu ,chcel predist znova instalacii 12tky potom 14 tky a znova odinstalovat 12 tku,aby som na koniec dostal a ostalo mi v pc iba NERO 2014.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nero 2014 Platinum a preinstalovanie PC

Príspevok od používateľa HellAngel »

pozri neries to zbytocne. tak stiahni 14 a skus pouzit kluc, nezoberie ti ho, tak proste naintalujes 12 a potom 14. 12 odinstalujes. Nebude ti fungovat kluc, alebo nieco podobne, tak kontaktujes podporu. Ak mas krabicovu verziu a prenosnu licenciu, tak by namal byt problem.
NB: Asus ROG Strix G16
lacream
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 23. Máj, 2013, 17:25

Re: Nero 2014 Platinum a preinstalovanie PC

Príspevok od používateľa lacream »

Super,podpora pre nero bude zrejme v EN. Vies ,ked si uz preinstalujem Windows,tak by som nerad znova instaloval Nera a znova odinstaloval a ten cely cirkus od znova.Zaseriem registre a preinstalacia bola v podstate nanic. Preto hladam ,najednoduchsi sposob a taktiez ,aby aj fungoval. Urcite ten nejaky spravny postup privitaju aj iny navstevnici tohto fora ,ako vlastne nainstalovat nera ak pouzijeme upgrade. :?:
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nero 2014 Platinum a preinstalovanie PC

Príspevok od používateľa HellAngel »

:facepalm:
registre sa daju vycistit. takisto sa da urpavit co po starte sa ma spustit. Nie je vobec potrebne koi tomuto preinstalovavat WIN7.
Spomalenie pripadneho startu, alebo prace na PC mozu mat aj ine priciny: Virus, HDD, instalacia blbosti, ktore sa startnu hend po starte WIN.
A neviem co tu cakas za radu. Instalacia SW po reinstalaci WIN je klasicky postup. To ze musis najprv nainstalovat verziu 12 a potom 14 je bezna vec, ak mas kluc na starsiu verziu, ale mas nasledne narok na upgrade.
A ano, podpora je vacsinou ENG.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Programy a problémy s nimi"