Problémy s Nvidia 8500gt

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
svkbeginner
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 12. Mar, 2014, 23:46

Problémy s Nvidia 8500gt

Príspevok od používateľa svkbeginner »

zdravím, potreboval by som poradiť ohladom gk nvidia 8500gt, je to "jazdenka" mal som problémi pri nainštalovaní ovládača, obraz sa zasekol, pc vydával trhavý zvuk, pomohol iba reset, odinštalovanie ovladača cez safe mod, prečistenie registrov a nasledne znovu nainštalovanie ovládača. V safe mode si inštalácia vyžiadala najskôr reset. pc sa zase nespustil par krat som to resetol a nabebol, aj instal prebehol v poriadku. Prehliadanie webu + nejaký filmík grafika funguje, problém nastáva, keď si zapnem league of legends jedina hra ktoru mam, po pár minútach začne zase obraz trhať, vydávať trhavý zvuk až napokon nabehne čierna obrazovka a pomôže iba reset. Neviem či je to problém iba LOLka alebo aj niečoho iného. Prosím adminov alebo účastníkov fóra o pomoc, v čom to môže byť, kôli hre by mi to nevadilo, ale či to nebude neskôr robiť aj pri basic používaní. ďakujem
Používateľov profilový obrázok
citronik44
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1387
Dátum registrácie: Ne 11. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Problémy s Nvidia 8500gt

Príspevok od používateľa citronik44 »

8500gt je slaba karta a velmi uz zastarala, myslim si ze je aj pasivna, boli aj aktivne(mali chladic) ale tych bolo pomenej a problem pri hrani bude podla mna sposobeny tym ze sa karta prehreje zasekne obraz a reset aby sa karta neupiekla, je to obrannych mechanizmus proti prehrievaniu
MB: | CPU: | Cooler: Noctua NH-D15| RAM: G.Skill Trident Z 2x8 GB | VGA: Gigabate 1660TI OC 6GB| PSU: Cougar A450/R | SSD: Samsung 970 Evo Plus | HDD: WD Green 2TB | Skrinka: Lancool K58
svkbeginner
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 12. Mar, 2014, 23:46

Re: Problémy s Nvidia 8500gt

Príspevok od používateľa svkbeginner »

ďakujem, poobzerám sa po niečom výkonnejšom, ano je to pasívne chladenie. nemohla by to byť iba softwarová chyba? Pretože včera sa mi nevypla počas tej jednej hry cca 40min a teplota bola približne 78 stupnov.

Návrat na "Grafické karty"