Malá tlačiareň - lejzrová

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
TheRousten
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2011, 16:53

Malá tlačiareň - lejzrová

Príspevok od používateľa TheRousten »

Zdravím,

potrebujem kúpiť tlačiareň na intrák, že by ma tlač vyšla lacnejšie, než si za každú kópiu platiť 5 centov. Požiadavky sú takéto (od najdôležitejšieho po najmenej):
- kvalitná, čiernobiela tlač s dobrým rozlíšením (potrebujem na čiernobielo tlačiť aj .jpg súbory a niektoré tlačiarne to rozmazávajú a text sa nedá čítať!),
- o rozmeroch, ak sa bude dať, max. 23 cm na hĺbku. Taká je hlboká polička, kde ju chcem dať,
- lacná
- spoľahlivá tlačiareň, aby som s ňou nemusel behať do opravy raz za uhorský rok,
- jednoduchý prístup k papieru,
- tichá.

Pokukoval som po nejakých Brotheroch za 55,-€ ale s touto značkou nemám vôbec žiadne skúsenosti, ani ohlasy. Doma mám HP a ešte ma nesklamala, nepriaznivá je však cena. HP začínajú na 75,-€.

Ide mi hlavne o čo najnižšie náklady na jednu vytlačenú stranu.
Používateľov profilový obrázok
mohamed
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3365
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA/PE

Re: Malá tlačiareň - lejzrová

Príspevok od používateľa mohamed »

Spoiler: ukázať

GIGABYTE B660 AORUS MASTER DDR4 | i5 13500 + Noctua NH-D14 w/2xNoctua NF-A12x25 pwm | 32GB DDR4 Kingston Renegade @4000 CL18 | ASUS ROG STRIX RTX 3080 10GB | Samsung 970 EVO 500GB | Samsung 980 PRO 1TB | Samsung 980 1TB | COUGAR GX600 | Fractal Design Define C TG

GEAR Dark Project KD87A TKL - Gateron Teal Switches, Glorious Model O Pro Wireless - Blue Lynx, xtrfy XGP1-L4, MSI Optix G273QPF, DELL S2422HG, Razer Barracuda X 2022, DXRACER OH/FD01/NR

nb: thinkpad e440 - i3 4000m, 2x4gb ddr3 1600, ssd crucial mx500 250gb
TheRousten
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2011, 16:53

Re: Malá tlačiareň - lejzrová

Príspevok od používateľa TheRousten »

Ďakujem za odpoveď.

Tlačiareň vyzerá celkom solídne. Rozmery sedia, cena je úžasná. Chcel by som sa však opýtať na kvalitu, spoľahlivosť a hlavne náplne. Ako som spomínal, doma mám HP a tonery mám od ActiveJet, čo činí asi polovicu ceny oproti originálnym náplniam. Hľadal som activejet aj pre xerox, no nenašiel som. Existujú nejaké "activedžety" aj pre xerox, ktoré by boli cenovo lacnejšie a kvalitu by mali porovnateľnú? :-) A ešte jedna otázka: máš s touto tlačiarňou osobné skúsenosti?

Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
LtK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 649
Dátum registrácie: Ut 09. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Malá tlačiareň - lejzrová

Príspevok od používateľa LtK »

Najma si pozri za kolko vies kupit toner, ked ti dojde. Lebo ten prvy bude takmer urcite taky startovaci na par sto stran...

Ale mozno by stalo za uvahu aj pohladat pouzivane. Ja som si kupil domov HP2200, davali k nej novy toner, mam ju asi 5 rokov, vytlacila mi cca 2500 stran, bezproblemova a to vsetko za vtedajsich 1500SKK.
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504

Návrat na "Nákupná poradňa"