Zvuk a PC

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
  • Témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok
  • Box pre sub
    od používateľa Nesqwik »
    8 Odpovedí
    1434 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Nesqwik
  • Vymena vysky v 2-pasmovych reprakoch
    od používateľa bupiman »
    8 Odpovedí
    2498 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa bupiman
  • SB audygy my hra len stereo zvuk, co s tym?
    od používateľa YnHell »
    7 Odpovedí
    1463 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa YnHell
  • Audigy4 versus X-Fi
    od používateľa Panoramix0903 »
    18 Odpovedí
    3264 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa BoBo_
  • 5.1 zosiovac
    od používateľa frostik »
    8 Odpovedí
    1624 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa KocuR
  • integrovana zvukovka
    od používateľa PROMETHEUS »
    11 Odpovedí
    1591 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa SurrendeR
  • Repro: Z plastu do dreva?
    od používateľa Marek »
    35 Odpovedí
    7579 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa BoBo_
  • SB Audigy B800
    od používateľa svitko »
    1 Odpovedí
    808 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa SurrendeR
  • realtek alebo sound blaster
    od používateľa levi »
    19 Odpovedí
    4211 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa BoBo_
  • rozdielne nizke Hz
    od používateľa _skrat_ »
    8 Odpovedí
    1601 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa KocuR
  • Problem so zvukom
    od používateľa jazzik »
    4 Odpovedí
    1146 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Payne
  • vyhybka na subwoofer
    od používateľa dano21 »
    42 Odpovedí
    9837 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa dano21
  • S/PDIF
    od používateľa PCMahel »
    8 Odpovedí
    1651 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Matl0_w1C
  • soft na odstranenie hlasu ???
    od používateľa enako »
    15 Odpovedí
    4114 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa enako
  • Nahranie hlasu do podmazu
    od používateľa enako »
    5 Odpovedí
    1501 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa enako
  • Da sa premostit autoradio?
    od používateľa Misso »
    2 Odpovedí
    921 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa KocuR
  • avuk ABIT ST6
    od používateľa lezgy »
    6 Odpovedí
    1935 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa reno
  • Zvukove karty - skusenost
    od používateľa reno »
    9 Odpovedí
    3374 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa reno
  • Pesnicky z PC na pasku
    od používateľa dano21 »
    3 Odpovedí
    1277 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa dano21
  • zvuk v systeme
    od používateľa lezgy »
    3 Odpovedí
    1236 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa BoBo_
  • Zosik 2x200W
    od používateľa stifler1 »
    48 Odpovedí
    9714 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa BoBo_
  • vrciaci subwoofer
    od používateľa marekm »
    12 Odpovedí
    2725 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa BoBo_
  • tv karta a 5.1
    od používateľa swamp »
    7 Odpovedí
    1455 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa swamp
  • CD prehravac
    od používateľa _skrat_ »
    14 Odpovedí
    2795 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa reno
  • Zosilovac na 12V
    od používateľa Napster050 »
    14 Odpovedí
    3543 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Toman
  • zosik z MJ15003 a MJ15004
    od používateľa addtiger »
    4 Odpovedí
    1469 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa stifler1
  • 2-3pasmova vyhybka
    od používateľa djkakadu »
    14 Odpovedí
    3175 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa KocuR
  • Subwofer prerabka
    od používateľa Marek »
    8 Odpovedí
    2153 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa BoBo_
  • probleeem s redukciu 5.1
    od používateľa skrat1 »
    11 Odpovedí
    2442 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa skrat1
  • Nefunguje viac kanalovy zvuk na VT1617
    od používateľa LoPiO »
    0 Odpovedí
    752 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa LoPiO
  • Creativ audigy problem s vypinanim PC
    od používateľa rendy66 »
    3 Odpovedí
    1326 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Panoramix0903
  • seka zvuk
    od používateľa tortis »
    17 Odpovedí
    3019 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa tortis
  • schema na zosik
    od používateľa addtiger »
    1 Odpovedí
    925 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa BoBo_
  • zvukve stopy-delenie z dvd
    od používateľa lezgy »
    6 Odpovedí
    3181 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa lezgy
  • autosubwoofer
    od používateľa Misso »
    16 Odpovedí
    3819 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa KocuR
  • Audigy SE alebo Audigy 2 SE?
    od používateľa Jofo »
    1 Odpovedí
    897 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa hyde
  • zosik na subwoofer
    od používateľa BoBo_ »
    23 Odpovedí
    5327 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa alfik17
  • winamp 5.1
    od používateľa swamp »
    7 Odpovedí
    2000 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa swamp
  • 7.1 k PC
    od používateľa Ledy »
    1 Odpovedí
    854 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa KocuR
  • 2.1-ky
    od používateľa Nesqwik »
    4 Odpovedí
    1457 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa KocuR

Návrat na obsah portálu

Oprávnenia pre toto fórum

V tomto fóre nemôžete zakladať témy
V tomto fóre nemôžete odpovedať v témach
V tomto fóre nemôžete upravovať vlastné príspevky
V tomto fóre nemôžete mazať vlastné príspevky
V tomto fóre nemôžete vkladať prílohy