Programy a problémy s nimi

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
  • Témy
    Odpovedí
    Zobrazení
    Posledný príspevok
  • Mozzila FireFox
    od používateľa Tom4 »
    23 Odpovedí
    4550 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Secret
  • instalacia win95-98-XP
    od používateľa pjongy »
    16 Odpovedí
    3377 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa VodnikIN
  • firewall,ucinny a nenarocny
    od používateľa St0rM »
    11 Odpovedí
    2341 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa diablik
  • Soft na sledovanie prace na pocitaci
    od používateľa BlueAce »
    2 Odpovedí
    994 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa marek1212
  • prevod Xvid do mpeg2
    od používateľa andynko »
    6 Odpovedí
    1782 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa St0rM
  • convert wav to midi
    od používateľa raddo »
    2 Odpovedí
    1035 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa raddo
  • AVI2VCD
    od používateľa PROMETHEUS »
    2 Odpovedí
    1175 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa HUKAC
  • Adobe Photoshop 7.0
    od používateľa GA4ever »
    11 Odpovedí
    2257 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa a_WerOOn
  • Outlook Express
    od používateľa dragon »
    7 Odpovedí
    1586 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa a_WerOOn
  • nastaveni systemu pro max vykon
    od používateľa Mystiq »
    1 Odpovedí
    715 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa diablik
  • Napalovanie + Internet a ine procesy
    od používateľa skodka »
    6 Odpovedí
    1511 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Bavorak69
  • web kamera
    od používateľa pionier »
    3 Odpovedí
    1113 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa pionier
  • Pokus o prienik!!!
    od používateľa GA4ever »
    7 Odpovedí
    1860 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa tasman
  • 100% vytazeie CPU vo wine
    od používateľa pjongy »
    23 Odpovedí
    5060 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa tasman
  • aky software na zvysenie qvality videa?
    od používateľa netso »
    4 Odpovedí
    1314 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa dexterav
  • nefunkcna hibernacia
    od používateľa -SiD- »
    9 Odpovedí
    1772 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa GA4ever
  • CAD
    od používateľa diablik87 »
    11 Odpovedí
    3002 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa diablik87
  • Emulator - nicitel?
    od používateľa Henky »
    2 Odpovedí
    826 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa siki
  • Audio
    od používateľa boness »
    3 Odpovedí
    902 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa boness
  • Alcohol 120%
    od používateľa skodka »
    2 Odpovedí
    960 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa kOsTi
  • Prekladanie
    od používateľa Henky »
    1 Odpovedí
    770 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa aragorn
  • NHL Eastside Hockey Manager CZ
    od používateľa skodka »
    1 Odpovedí
    1051 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Mtex
  • Problem s instalom
    od používateľa Tom4 »
    2 Odpovedí
    870 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Tom4
  • Nero 6.6.0.3
    od používateľa Mino »
    1 Odpovedí
    1046 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa MATIUS
  • PCMark04
    od používateľa skodka »
    6 Odpovedí
    1342 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa andynko
  • Zabranenie pristupu
    od používateľa P3per »
    7 Odpovedí
    1911 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa andynko
  • gold memory
    od používateľa s10 »
    5 Odpovedí
    1493 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa s10
  • Poradte soft na nahravanie z videa do PC
    od používateľa ECI »
    4 Odpovedí
    1393 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa dexterav
  • i/o port conflict
    od používateľa St0rM »
    0 Odpovedí
    637 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa St0rM
  • mocny ip scanner
    od používateľa St0rM »
    3 Odpovedí
    1171 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Tom4
  • Aston Shell
    od používateľa kOsTi »
    6 Odpovedí
    1596 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa s10
  • Divne zobrazovanie videa
    od používateľa Sherpa »
    3 Odpovedí
    1108 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Tom4
  • nejde mi tlacit z irfan view
    od používateľa St0rM »
    0 Odpovedí
    624 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa St0rM
  • formatovanie hdd
    od používateľa boness »
    32 Odpovedí
    6386 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa boness
  • cheaty
    od používateľa pionier »
    6 Odpovedí
    1517 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa boness
  • 3D Studio Max
    od používateľa Tom4 »
    1 Odpovedí
    722 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Hrochy
  • download manager+ohnoliska:)
    od používateľa diablik87 »
    2 Odpovedí
    896 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa diablik87
  • Subory .CAB
    od používateľa Phobus »
    2 Odpovedí
    841 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Phobus
  • Ako taktovat cez ATITool ???
    od používateľa Big_Steve »
    11 Odpovedí
    3365 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa Tom4
  • 64bit WIN XP a ovladace ???
    od používateľa netso »
    2 Odpovedí
    987 Zobrazení
    Posledný príspevok od používateľa dexterav

Návrat na obsah portálu

Oprávnenia pre toto fórum

V tomto fóre nemôžete zakladať témy
V tomto fóre nemôžete odpovedať v témach
V tomto fóre nemôžete upravovať vlastné príspevky
V tomto fóre nemôžete mazať vlastné príspevky
V tomto fóre nemôžete vkladať prílohy