Steam digitalna distribucia hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

sanjuro napísal:a mne sa zda ze este nebol :)
nebol, polujem na neho
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

lenze ja ked si kupujem hru tak mi uz automaticky bere kreditku a vouch kod na zlavu uz nemozem zadat..ci sa da zadat inde?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

v kosiku kde mas prehlad poloziek co mas v nom, tam pod tymi polozkami sa zadava
Používateľov profilový obrázok
Pini
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 628
Dátum registrácie: St 17. Aug, 2011, 20:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Pini »

Fable je v zlave :)
Spoiler: ukázať
MB:ASROCK B450m Pro4 ,CPU: Ryzen 5600X VGA:Asus Dual 2080Super , RAM:Patriot 2x8gb 3000Mhz , ZDROJ: Seasonic G-550 CASE: NZXT h500 HDD : Seagate 2TB, SSD:Samsung 960 evo 250 gb SSD2:Kingston a400 480gb Mys: Logitech g305 , steelseries Quick Klavesnica: Logitech G11 Monitor: Dell S2721DGFA
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

a cely franchise
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 818
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa BlackAngel »

a nepristupny pre nas region :(
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + PS5
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

to hej ale jak to kupim ?
ANONYM_a2

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

hmm mohol by byt torchlight v nejakej fajnovejsej cene, celkom by som si zahral nejaku diablovku :)
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

ziadna rada ako kupit ? :?:
Naposledy upravil/-a CageJ v Ut 01. Jan, 2013, 17:10, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

legalnou cestou jedine od nekoho si to poslat...
spigot
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: So 23. Okt, 2010, 10:52

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa spigot »

Popripade skus pouzit: http://www.tunnelbear.com/.
Používateľov profilový obrázok
Pini
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 628
Dátum registrácie: St 17. Aug, 2011, 20:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Pini »

inak robí sa to aj tak že niekto nakúpi hry teraz v zlave a neskor to predáva za drahšie ? :D
Spoiler: ukázať
MB:ASROCK B450m Pro4 ,CPU: Ryzen 5600X VGA:Asus Dual 2080Super , RAM:Patriot 2x8gb 3000Mhz , ZDROJ: Seasonic G-550 CASE: NZXT h500 HDD : Seagate 2TB, SSD:Samsung 960 evo 250 gb SSD2:Kingston a400 480gb Mys: Logitech g305 , steelseries Quick Klavesnica: Logitech G11 Monitor: Dell S2721DGFA
Používateľov profilový obrázok
Turoc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 504
Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Kúty,Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Turoc »

Geralt napísal:hmm mohol by byt torchlight v nejakej fajnovejsej cene, celkom by som si zahral nejaku diablovku :)
Torchlight aj Torchlight 2 uz bol v zlave (75%) teraz ma len 25% (zatial)
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

Pini napísal:inak robí sa to aj tak že niekto nakúpi hry teraz v zlave a neskor to predáva za drahšie ? :D
samozrejme
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

torchligty mate akurat v akcii :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"