Apple iphone 5
- Curd3x
- Používateľ

- Príspevky: 394
- Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
- Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)
Re: Apple iphone 5
pokial mas ufon 4 oplati sa ist do 5 tky..pokial mas 4s ko neoplati sa to...Ja moju 5 tku vyuzivam na 110% som s nim velmi spokojny,ziadne mrznutie,rychly web,synchronizacia...obcasne gamesky..ziadne hlasenia ako na androide o aplikaciahc ktore prestali fungovat atd...ja som mal dlho android ale s iOS som nasiel to co som dlho hladal...a telefon ma naozaj nesklamal.
S3 by som nechcel ani zadarmo..ale vec vkusu...hnusna plastova lotapa..S II deto..moj nazor samozrejme niekomu sa paci..
S3 by som nechcel ani zadarmo..ale vec vkusu...hnusna plastova lotapa..S II deto..moj nazor samozrejme niekomu sa paci..
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Apple iphone 5
stale nadavajte na android, no asi nikto este nevyskusal 4.1.2 alebo 4.2 
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Apple iphone 5
caprissone: ak mas moznost za dobre prachy zobrat iphone5 tak ho zober, nebude sa ti pacit, tak s pradajom nebudes mat vobec problem. To HTC sa ani mne moc nepaci, ale je to masina. S3 je u mna favorit, niekomu vadi plast, mne nie.
Skoda ze nemaju v ponuke tu lumiu 920, ale ako som ti pisal kludne zober iphone, predaj a za to co predas si kupis lumiu a este ti ostanu bubaky aj na nejake prislusenstvo.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Apple iphone 5
Presne si to vystihol, ja som bol tiez zastancom androidu, naposledy som mal lopatu od samsungu (note), odkedy mam ip5 tak nepoznam mrznutie systemu, chybove hlasenia, pomale nacitavanie internetu(prehliadac, fb, app) a pod..Curd3x napísal:pokial mas ufon 4 oplati sa ist do 5 tky..pokial mas 4s ko neoplati sa to...Ja moju 5 tku vyuzivam na 110% som s nim velmi spokojny,ziadne mrznutie,rychly web,synchronizacia...obcasne gamesky..ziadne hlasenia ako na androide o aplikaciahc ktore prestali fungovat atd...ja som mal dlho android ale s iOS som nasiel to co som dlho hladal...a telefon ma naozaj nesklamal.
S3 by som nechcel ani zadarmo..ale vec vkusu...hnusna plastova lotapa..S II deto..moj nazor samozrejme niekomu sa paci..
V galaxy note som mal android 4.1 a rychlostou sa ani zdaleka neda porovnat s ios.. Ios vedie na plnej ciare..
Mna osobne velmy prekvapil, mozem len doporucit
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3392
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Apple iphone 5
no nic objednany iP5 
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Re: Apple iphone 5
Dobre si spravil, budes spokojny 
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Apple iphone 5
a ked nie tak ho predas a kupis si poriadny telefon 
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
- Curd3x
- Používateľ

- Príspevky: 394
- Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
- Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)
Re: Apple iphone 5
Myslim si ze devata ios/android/wm atd uz nema vyznam nech si kazdy jeden kupi co mu vyhovuje
Ale
uFonik
Ale
Re: Apple iphone 5
Mas pravdu, za rok ho preda a kupi 5sHellAngel napísal:a ked nie tak ho predas a kupis si poriadny telefon
Re: Apple iphone 5
Mal som iP4, a tiez som silno uvazoval nad iP5, ale nakoniec som sa rozhodol pre vyrazne lacnejsi SGS3 (o dost vacsi displej, ide flash, pamatova karta, usb n the go, vymenitelna baterka) a nejak nelutujem. Mam na nom najnovsi Android a o nejakom mrznuti/padnuti aplikaacii nemoze byt ani reci. Novy iP5 som drzal v ruke a hral sa s nim (ma ho kolega) ale nejak ma nepresvedcil, ked som ho porovnal s mojou 4kou ta vyzerala ovela luxusnejsie... Btw na vacsi displej sa rychlo zvyka 
Spoiler: ukázať
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3392
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Apple iphone 5
neviete ci sa da nejako zistit dostupnost?
videl som,ze v alze ocakavaju dodanie vo februari ale neviem ci sa da na to spoliehat..
videl som,ze v alze ocakavaju dodanie vo februari ale neviem ci sa da na to spoliehat..
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- Wizik
- VIP

- Príspevky: 4060
- Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)
Re: Apple iphone 5
Len take male OT, vyhnite sa puzdram Cygnett AeroGrip na iPhone, po dvoch dnoch cele od prachu a ineho bordelu z vnutornej strany, vyhodenych 16e do luftu.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I ♥ MUSIC !
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I ♥ MUSIC !
Re: Apple iphone 5
ja som po par dnoch vratil iphone aj s puzdrom 
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Apple iphone 5
rozumne
a bral si nieco ine?
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB

