Apple iphone 5

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Curd3x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 394
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Curd3x »

pokial mas ufon 4 oplati sa ist do 5 tky..pokial mas 4s ko neoplati sa to...Ja moju 5 tku vyuzivam na 110% som s nim velmi spokojny,ziadne mrznutie,rychly web,synchronizacia...obcasne gamesky..ziadne hlasenia ako na androide o aplikaciahc ktore prestali fungovat atd...ja som mal dlho android ale s iOS som nasiel to co som dlho hladal...a telefon ma naozaj nesklamal.

S3 by som nechcel ani zadarmo..ale vec vkusu...hnusna plastova lotapa..S II deto..moj nazor samozrejme niekomu sa paci..
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa hulo92 »

stale nadavajte na android, no asi nikto este nevyskusal 4.1.2 alebo 4.2 :)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

:facepalm: :facepalm: :facepalm: sami odbornik na android, co drzal tak maximalne v ruke low end alebo niekde na nete cital ze android mrzne a pada, a teraz tu dela machra. Som rad ze sa furt najde podobny znalec.

caprissone: ak mas moznost za dobre prachy zobrat iphone5 tak ho zober, nebude sa ti pacit, tak s pradajom nebudes mat vobec problem. To HTC sa ani mne moc nepaci, ale je to masina. S3 je u mna favorit, niekomu vadi plast, mne nie.
Skoda ze nemaju v ponuke tu lumiu 920, ale ako som ti pisal kludne zober iphone, predaj a za to co predas si kupis lumiu a este ti ostanu bubaky aj na nejake prislusenstvo.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Dudko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 06. Dec, 2012, 14:15

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Dudko »

Curd3x napísal:pokial mas ufon 4 oplati sa ist do 5 tky..pokial mas 4s ko neoplati sa to...Ja moju 5 tku vyuzivam na 110% som s nim velmi spokojny,ziadne mrznutie,rychly web,synchronizacia...obcasne gamesky..ziadne hlasenia ako na androide o aplikaciahc ktore prestali fungovat atd...ja som mal dlho android ale s iOS som nasiel to co som dlho hladal...a telefon ma naozaj nesklamal.

S3 by som nechcel ani zadarmo..ale vec vkusu...hnusna plastova lotapa..S II deto..moj nazor samozrejme niekomu sa paci..
Presne si to vystihol, ja som bol tiez zastancom androidu, naposledy som mal lopatu od samsungu (note), odkedy mam ip5 tak nepoznam mrznutie systemu, chybove hlasenia, pomale nacitavanie internetu(prehliadac, fb, app) a pod..
V galaxy note som mal android 4.1 a rychlostou sa ani zdaleka neda porovnat s ios.. Ios vedie na plnej ciare..

Mna osobne velmy prekvapil, mozem len doporucit :)
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

no nic objednany iP5 :red:
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Dudko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 06. Dec, 2012, 14:15

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Dudko »

Dobre si spravil, budes spokojny :good:
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

a ked nie tak ho predas a kupis si poriadny telefon :D
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Používateľov profilový obrázok
Curd3x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 394
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Curd3x »

Myslim si ze devata ios/android/wm atd uz nema vyznam nech si kazdy jeden kupi co mu vyhovuje :D

Ale :cool: uFonik
Dudko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 06. Dec, 2012, 14:15

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Dudko »

HellAngel napísal:a ked nie tak ho predas a kupis si poriadny telefon :D
Mas pravdu, za rok ho preda a kupi 5s :P
Jay-T
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ut 30. Nov, 2010, 19:46

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Jay-T »

Mal som iP4, a tiez som silno uvazoval nad iP5, ale nakoniec som sa rozhodol pre vyrazne lacnejsi SGS3 (o dost vacsi displej, ide flash, pamatova karta, usb n the go, vymenitelna baterka) a nejak nelutujem. Mam na nom najnovsi Android a o nejakom mrznuti/padnuti aplikaacii nemoze byt ani reci. Novy iP5 som drzal v ruke a hral sa s nim (ma ho kolega) ale nejak ma nepresvedcil, ked som ho porovnal s mojou 4kou ta vyzerala ovela luxusnejsie... Btw na vacsi displej sa rychlo zvyka :D
Spoiler: ukázať
PC: Doska: MSI P67A-GD55, Procesor: Intel i5 2500K + Gelid Tranquillo rev. 2 RAM: 2x4GB Kingston HyperX Blu 1333Mhz DDR3 1333Mhz, HDD: 500GB WD Blue Sata II, GPU: Gigabite Radeon HD4890 1GB DDR5, Zdroj: Corsair TX 650, LCD: 24" LED Iiyama ProLite E2473HDS, Repro: Genius SP-HF2.0 1800A, Logitech Attack 3, TrackIR 5
Notebook: Lenovo X220, intel i5 @2500, 8GB Ram, 320 GB
Telefon: Samsung Galaxy S3
Renault Laguna II 2.0 IDE, 103kW
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

neviete ci sa da nejako zistit dostupnost?

videl som,ze v alze ocakavaju dodanie vo februari ale neviem ci sa da na to spoliehat..
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Dudko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 06. Dec, 2012, 14:15

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Dudko »

Na alzu by som sa nespoliehal :D
Ale skus infolinku http://www.alza.sk/article/65.htm ;)
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Wizik »

Len take male OT, vyhnite sa puzdram Cygnett AeroGrip na iPhone, po dvoch dnoch cele od prachu a ineho bordelu z vnutornej strany, vyhodenych 16e do luftu.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7412
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Papek »

ja som po par dnoch vratil iphone aj s puzdrom :D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

rozumne :D a bral si nieco ine?
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"