Ako vratit win8 do povodneho stavu?

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Mr.Devil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 735
Dátum registrácie: So 13. Apr, 2013, 16:15
Bydlisko: Michalovce

Ako vratit win8 do povodneho stavu?

Príspevok od používateľa Mr.Devil »

Ahojte,moj znami v praci si kupil notebook spolu s predistalovanym win8.Notebook pouzival par mesiacov a teraz ho chce predat.

Ako vratit win8 do povodneho stavu tak ako keby ho prvy krat zapol?Dakujem za pomoc.
Asus ROG STRIX X670E-A , AMD Ryzen 7 9800X3D + ROG STRIX RYUJIN II 360 ARGB , MSI RTX 5090 Gaming TRIO, 32GB DDR5 6000MHz CL36 , MSI MAG 1250W, Fractal R6 , LG OLED42C2 ,
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2290
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Ako vratit win8 do povodneho stavu?

Príspevok od používateľa zodiaq »

Priamo v nastaveni win8 je nieco ako obnovenie povodneho stavu ako pri kupe. Cez ten pravy panel nastavenia> vseobecne>reinstal :) Google je tvoj kamarat.
http://www.youtube.com/watch?v=Q2Zaq6JG90A
http://www.addictivetips.com/windows-ti ... ete-guide/

[Homelab] - in progress
Spoiler: ukázať
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB

AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2

Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB


Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB

[Others]
Spoiler: ukázať
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
Používateľov profilový obrázok
Mr.Devil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 735
Dátum registrácie: So 13. Apr, 2013, 16:15
Bydlisko: Michalovce

Re: Ako vratit win8 do povodneho stavu?

Príspevok od používateľa Mr.Devil »

Super,dik :good: Som rad ze je to jednoduchsie jak na win7.Nemam skusenosti s win8,je to pre mna spanielska dedina :red:
Asus ROG STRIX X670E-A , AMD Ryzen 7 9800X3D + ROG STRIX RYUJIN II 360 ARGB , MSI RTX 5090 Gaming TRIO, 32GB DDR5 6000MHz CL36 , MSI MAG 1250W, Fractal R6 , LG OLED42C2 ,

Návrat na "Operačné Systémy"