Ahojte,moj znami v praci si kupil notebook spolu s predistalovanym win8.Notebook pouzival par mesiacov a teraz ho chce predat.
Ako vratit win8 do povodneho stavu tak ako keby ho prvy krat zapol?Dakujem za pomoc.
Ako vratit win8 do povodneho stavu?
Ako vratit win8 do povodneho stavu?
Asus ROG STRIX X670E-A , AMD Ryzen 7 9800X3D + ROG STRIX RYUJIN II 360 ARGB , MSI RTX 5090 Gaming TRIO, 32GB DDR5 6000MHz CL36 , MSI MAG 1250W, Fractal R6 , LG OLED42C2 ,
- zodiaq
- Používateľ

- Príspevky: 2290
- Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
- Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Re: Ako vratit win8 do povodneho stavu?
Priamo v nastaveni win8 je nieco ako obnovenie povodneho stavu ako pri kupe. Cez ten pravy panel nastavenia> vseobecne>reinstal
Google je tvoj kamarat.
http://www.youtube.com/watch?v=Q2Zaq6JG90A
http://www.addictivetips.com/windows-ti ... ete-guide/
http://www.youtube.com/watch?v=Q2Zaq6JG90A
http://www.addictivetips.com/windows-ti ... ete-guide/
Re: Ako vratit win8 do povodneho stavu?
Super,dik
Som rad ze je to jednoduchsie jak na win7.Nemam skusenosti s win8,je to pre mna spanielska dedina 
Asus ROG STRIX X670E-A , AMD Ryzen 7 9800X3D + ROG STRIX RYUJIN II 360 ARGB , MSI RTX 5090 Gaming TRIO, 32GB DDR5 6000MHz CL36 , MSI MAG 1250W, Fractal R6 , LG OLED42C2 ,

