Ano, je to usetrenych skoro 6 Euro za pouzitie proxy.Memnon napísal:on asi myslel kupit za USD ako gift a aktivovat si hru tak
ako cena dobra, len treba pocitat s tym, ze rovno treba kupit aj data inak budes hrat dlho dlho sam
Diablo III
- icefire
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 6265
- Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
- Bydlisko: Vieden/Bratislava
Re: Diablo III
Spoiler: ukázať
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Diablo III
hej? som zapal hru po viac ako pol roku a preco sa neda tak dobre farmit cez archona ako vtedy? ze za kazdeho monstera som mal sekundu navyse? to co je za kravinu? aky mam ist teraz SB cisto len na farming? diky za rady,idealne mi sem prdnite link s profilom 
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- GASPi
- Používateľ

- Príspevky: 2623
- Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
- Bydlisko: Trnava/Hlohovec
Re: Diablo III
Preco tu placete? Znemoznili OP buildy a hned je vsetko zle? Ved ta hra bola tym padom bez vyzvy.
To fakt vas bavilo kosit do aleluja a byt nesmrtelny?
To fakt vas bavilo kosit do aleluja a byt nesmrtelny?
Re: Diablo III
Ano
Mal som eq, mal som build, bol som nesmrtelny, berserker som mal permanentne, mp10..
Teraz? Pridu elitky na T5 a berserker mi nevydrzi ani kym ich rozsekam tak to ano, bavi ma to strasne
Teraz? Pridu elitky na T5 a berserker mi nevydrzi ani kym ich rozsekam tak to ano, bavi ma to strasne
.
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Diablo III
anoGASPi napísal:Preco tu placete? Znemoznili OP buildy a hned je vsetko zle? Ved ta hra bola tym padom bez vyzvy.
To fakt vas bavilo kosit do aleluja a byt nesmrtelny?
(
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
-
jesus1992
- Používateľ

- Príspevky: 629
- Dátum registrácie: Ut 25. Aug, 2009, 10:38
- Bydlisko: Bratislava, ruzinov
Re: Diablo III
Nepochopim, najprv placu ludia ze je to extremne lahke (dovod: vsetko si nakupia na AH)
prekoputo urobia to konecne ako tak narocne a ludia zacnu plakat ze to nedavaju na najvysej obtiaznosti...
proste nepochopim...
prekoputo urobia to konecne ako tak narocne a ludia zacnu plakat ze to nedavaju na najvysej obtiaznosti...
proste nepochopim...
Battletag: Expodan#2226
Re: Diablo III
Zdar,neviete mi niekto vysvetlit preco xy ludi co sledujem na nete chce aby blizz aplikoval nejaku moznost hard resetu accountu?,vela ludi chce zacat odznova a ze musia kupovat novu hru,nechapem tomu co z toho maju.
- Memnon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4121
- Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava
Re: Diablo III
lebo retardacia?
MB:Asus TUF B760M-Plus Wifi D4 / CPU:Intel i7 13700 / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@38ooCL15 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Samsung G80SD
Re: Diablo III
asi tak
ti ludia to normalne ziadaju hh http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11041714305
Re: Diablo III
Vcera som konecne nasiel nieco uzitocne pre barba: http://eu.battle.net/d3/en/item/fire-walkers.
Ked su elitaci prilis silni, tak ich necham bezat za mnou a okrem jailerov to taktike hit&run celkom pomohlo.
Aj ked nove ice climbers by boli asi lepsie...
Ked su elitaci prilis silni, tak ich necham bezat za mnou a okrem jailerov to taktike hit&run celkom pomohlo.
Aj ked nove ice climbers by boli asi lepsie...
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
D3 battletag: LubikKiller#2504
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Diablo III
ten reset nie je az taka blobst. Proste niektory ludia chcu zacat od totalnej nuly. V podstate ti toto umoznuje kazda hra.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
- Memnon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4121
- Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava
Re: Diablo III
jedine co sa neda zmazat su achievy a playtime
ak chcu idioti zmazat to 14eur za nove diablo to isti
ak chcu idioti zmazat to 14eur za nove diablo to isti
MB:Asus TUF B760M-Plus Wifi D4 / CPU:Intel i7 13700 / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@38ooCL15 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Samsung G80SD
Re: Diablo III
Memnon: 14Eu?...a to kde? 
Re: Diablo III
Ale mate pravdu je to vyzva
Dnes za par hodiniek 29 paragonov jeden cca 300m
Milujem tie 30 sekundove runy

Milujem tie 30 sekundove runy
.

