Diablo III

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6265
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa icefire »

Memnon napísal:on asi myslel kupit za USD ako gift a aktivovat si hru tak
ako cena dobra, len treba pocitat s tym, ze rovno treba kupit aj data inak budes hrat dlho dlho sam
Ano, je to usetrenych skoro 6 Euro za pouzitie proxy.
Spoiler: ukázať

Ryzen 7 9700X + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ ASUS ROG STRIX B650E-F - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - Sapphire Pulse RX 9070 Gaming OC + Alienware AW3423DWF OLED - Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6000MT/s CL30 Beast Black EXPO - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - BenQ ZOWIE FK2-C + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF + Ducky Leather Rest - Xonar DX + Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm @ FIO K5 PRO + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - LG OLED65B4ELA
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

hej? som zapal hru po viac ako pol roku a preco sa neda tak dobre farmit cez archona ako vtedy? ze za kazdeho monstera som mal sekundu navyse? to co je za kravinu? aky mam ist teraz SB cisto len na farming? diky za rady,idealne mi sem prdnite link s profilom :P
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10475
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa stiv »

ani barbar uz tak nefunguje :facepalm:
dobre ze som vyexpil 2x 100 cas prejst na nieco ine :(
.
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2623
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa GASPi »

Preco tu placete? Znemoznili OP buildy a hned je vsetko zle? Ved ta hra bola tym padom bez vyzvy.
To fakt vas bavilo kosit do aleluja a byt nesmrtelny?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10475
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa stiv »

Ano :D Mal som eq, mal som build, bol som nesmrtelny, berserker som mal permanentne, mp10.. :music:
Teraz? Pridu elitky na T5 a berserker mi nevydrzi ani kym ich rozsekam tak to ano, bavi ma to strasne :rep:
.
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

GASPi napísal:Preco tu placete? Znemoznili OP buildy a hned je vsetko zle? Ved ta hra bola tym padom bez vyzvy.
To fakt vas bavilo kosit do aleluja a byt nesmrtelny?
ano

( :D )
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
jesus1992
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Ut 25. Aug, 2009, 10:38
Bydlisko: Bratislava, ruzinov

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa jesus1992 »

Nepochopim, najprv placu ludia ze je to extremne lahke (dovod: vsetko si nakupia na AH)
prekoputo urobia to konecne ako tak narocne a ludia zacnu plakat ze to nedavaju na najvysej obtiaznosti...
proste nepochopim...
Battletag: Expodan#2226
Používateľov profilový obrázok
De.Wo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 20:45

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa De.Wo »

Zdar,neviete mi niekto vysvetlit preco xy ludi co sledujem na nete chce aby blizz aplikoval nejaku moznost hard resetu accountu?,vela ludi chce zacat odznova a ze musia kupovat novu hru,nechapem tomu co z toho maju.
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4121
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Memnon »

lebo retardacia?
MB:Asus TUF B760M-Plus Wifi D4 / CPU:Intel i7 13700 / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@38ooCL15 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Samsung G80SD
Používateľov profilový obrázok
De.Wo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 20:45

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa De.Wo »

asi tak :D ti ludia to normalne ziadaju hh http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11041714305
Používateľov profilový obrázok
LtK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 649
Dátum registrácie: Ut 09. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa LtK »

Vcera som konecne nasiel nieco uzitocne pre barba: http://eu.battle.net/d3/en/item/fire-walkers.
Ked su elitaci prilis silni, tak ich necham bezat za mnou a okrem jailerov to taktike hit&run celkom pomohlo.
Aj ked nove ice climbers by boli asi lepsie...
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa HellAngel »

ten reset nie je az taka blobst. Proste niektory ludia chcu zacat od totalnej nuly. V podstate ti toto umoznuje kazda hra.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4121
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Memnon »

jedine co sa neda zmazat su achievy a playtime
ak chcu idioti zmazat to 14eur za nove diablo to isti
MB:Asus TUF B760M-Plus Wifi D4 / CPU:Intel i7 13700 / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@38ooCL15 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Samsung G80SD
Používateľov profilový obrázok
De.Wo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 20:45

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa De.Wo »

Memnon: 14Eu?...a to kde? :)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10475
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa stiv »

Ale mate pravdu je to vyzva :hysterical: Dnes za par hodiniek 29 paragonov jeden cca 300m ;)
Milujem tie 30 sekundove runy :cool: :hysterical:
.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"