Telekom Dsl packet loss

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
vychodnar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 08. Dec, 2013, 21:13

Telekom Dsl packet loss

Príspevok od používateľa vychodnar »

Zdravim, prešiel som na dsl internet od telekomu 10/1mb/s , mám ho cca 2 týždne ale ide uplne na nič, na technicku podporu som volal 4x stále mi povedia to isté že všetky hodnoty su super , velke rezervy atd. Poradili mi aby som reklamoval router(kupil som si vlastny) tp-link td-w8961nb reklamoval som, ho dali mi nový ale stále sa deje to isté nakonfiguroval som ho podla kamoša ktorý ma stejny internet, som napojeny priamo kablom. tu mam zopar screenov ako to vyzera ked pingujem http://i.imgur.com/1gz5gZg.png , neviem čo mam teraz stym robit, co sa týka online hier ako cs:go d2, lol , je to nehratelne kazde 3 minuty freeze na 3sec
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Telekom Dsl packet loss

Príspevok od používateľa felipe25 »

a aky net si mal predtym?

nedostal si k nemu aj USB modem od telekomu? skus nahodit ten - nie router, a skus to s modemom priamo z telekomu.
pripajas sa kablom a nie wifi k routru? DSL nebude nikdy ziadny zazrak si myslim, aj ked neviem aky ping by si mal mat, kedze ja mam na optike na tu Ipcku vkuse 11...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
vychodnar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 08. Dec, 2013, 21:13

Re: Telekom Dsl packet loss

Príspevok od používateľa vychodnar »

predtym som mal internet od lekosu(najhorší internet aky som kedy videl) Napajam sa priamo kablom na router, od telekomu nemam modem
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7982
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Telekom Dsl packet loss

Príspevok od používateľa CageJ »

felipe25 napísal:a aky net si mal predtym?

nedostal si k nemu aj USB modem od telekomu? skus nahodit ten - nie router, a skus to s modemom priamo z telekomu.
pripajas sa kablom a nie wifi k routru? DSL nebude nikdy ziadny zazrak si myslim, aj ked neviem aky ping by si mal mat, kedze ja mam na optike na tu Ipcku vkuse 11...
DSL pingy sa ovplyvnuju bud v DSLAMe alebo od pouzitej modulacie, takze niekto moze mat 15ms a niekto 45ms..

Takze, volat, volat a volat a ZIADAT PRICHOD TECHNIKA..
vychodnar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 08. Dec, 2013, 21:13

Re: Telekom Dsl packet loss

Príspevok od používateľa vychodnar »

no volal som im uz asi 9x , bol tu aj technik skušal všetko , prepojil ma na inu linku, zmenil mi aj zasuvku, na pristroju mu vsade ukazovalo 0% chybovosť, vyskušal všetko čo vedel ale stale sa dialo to isté videl to aj on a už vážne nevedel čím to môže byť :(

Návrat na "Siete"