Vase priemerne FUP? Antik aj ine (ak si viete pozriet)

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Richard_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 293
Dátum registrácie: Ut 11. Aug, 2009, 22:29

Re: Vase priemerne FUP? Antik aj ine (ak si viete pozriet)

Príspevok od používateľa Richard_12 »

Leon napísal:Nikdy som to ani nekontroloval. Mám ADSL od telekomu, ten posledný program. 10/1 Mbps. Pamätám si, že v jednom mesiaci som toho stiahol už dosť a od cca 24teho som mal rýchlosť 128kbps :laugh: celý týždeň nočné mory. Keď som tam volal, že čo sa deje, tak až vtedy som sa dozvedel, že som prekročil 200GB FUPko.

Ale minulý mesiac sa napr nič nestalo :D

Obrázok
A prečo by sa niečo malo stať keď v Telekome je limit u aDSL 300 GB/mesiac.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Vase priemerne FUP? Antik aj ine (ak si viete pozriet)

Príspevok od používateľa Leon »

Možno navyšovali. No vravím, minule ma obmedzili po 200GB
.
Používateľov profilový obrázok
Eddward
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2071
Dátum registrácie: Pi 07. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice-okolie

Re: Vase priemerne FUP? Antik aj ine (ak si viete pozriet)

Príspevok od používateľa Eddward »

Leon napísal:Ja napr viem čo to normálne znamená (a aj som hneď vedel ako to jednuduska myslí),... ale ešte som fakt nikdy nikoho nepočul, aby sa spýtal inak než "aký máš FUP" a myslel tým down+upload. Už je to tak proste zaužívané.
fuu tak to su mi novinky, neviem kde to je zauzivane ale v mojom okoli urcite nie...
ak sa niekoho spytam ake ma FUP tak mi povie ze 300GB alebo povie ze nema FUP, pripadne ze nevie co to znamena... nepoznam nikoho komu by napadlo mi povedal kolko dat preniesol za mesiac pri slove FUP...
ked sa na to chcem opytat tak sa opytam jednoducho normalne po slovensky "kolko dat si preniesol za mesiac?"... a nemiesam veci ktore spolu nesuvisia...

ja mam FUP 300GB od Telekomu na 5Mbite,
prenesiem ale obcas aj viac, ale nespomalili ma este, router mi bezi 24/7, je mozne ze k tomu treba restart aby sa nova rychlost aplikovala, neskusal som a ani neplanujem :)
Obrázok
Core i7 8700K @ 4.8 Ghz + Noctua NH-D15 | 16GB DDR4 3200Mhz CL15 Corsair | MSI Z370 GAMING PRO CARBON | MSI RTX 2080 GAMING X TRIO | Crucial MX500 2TB SSD
Samsung 970 EVO 500GB NVMe | Seasonic Prime Ti Ultra 750W | W10 x64 Pro v1809 | Fractal Define R4 Black + 3x NF-A14 | DELL U2515H 1440p
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Vase priemerne FUP? Antik aj ine (ak si viete pozriet)

Príspevok od používateľa Leon »

samozrejme som tým myslel down+up limit,... troška zapnem mozkové bunky, keď sa už tu bavíme o skutočnom význame slova FUP.
.

Návrat na "Siete"