Toto musia este doladit. Takisto vraj maju pridat moznost trade-ovania co bude tiez zaujimave.
Pokemon GO
Re: Pokemon GO
zalezi kde byvas. Stal som v meste na jednom mieste a spawnovali sa predo mna. Zato ked som siel cez okraj mesta, cez dediny (kedze za turistiku povazujem nie prechadzky v meste) tak za 4 hodiny som chytil 2 aj to toho drueho som musel fakt nahanat iny smerom ako som chcel ist 
Toto musia este doladit. Takisto vraj maju pridat moznost trade-ovania co bude tiez zaujimave.
Toto musia este doladit. Takisto vraj maju pridat moznost trade-ovania co bude tiez zaujimave.
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Pokemon GO
Jj tych pridavkov ma byt viacej, tazkze sa uvidi. Byvam na dedine, tak uvidim kolko ich bude po ceste
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
- Andre
- TV & Audio expert

- Príspevky: 11702
- Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
- Bydlisko: Žilina
Re: Pokemon GO
keby bol bojovy a chytaci system podobny ako klasicky pokemon na gameboy, tak by som to inak drvil, skoda 
by ma zaujimalo, ci bol daky problem taky spravit
by ma zaujimalo, ci bol daky problem taky spravit
5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Re: Pokemon GO
No hej GB hry boli a sú stále dobre.
Taky fire red / leaf green si rád zahrám aj dnes.
Hej bol by ti podľa mňa problém. V tých hrách samotný súboj zabral dlhú dobu (najmä v neskorších častiach hry) a tí nieje nič pre takúto hru kde je základ chodiť. Takto by si prešiel 200 metrov a musel by si 10 minút stáť na mieste lebo by prebiehal trhový súboj.. Ee ti by nebolo good.
Radšej nech dajú možnosť súboja a vidieť aj okolitých hráčov, prípadne pridávať friendov a bude to OK.
Taky fire red / leaf green si rád zahrám aj dnes.
Hej bol by ti podľa mňa problém. V tých hrách samotný súboj zabral dlhú dobu (najmä v neskorších častiach hry) a tí nieje nič pre takúto hru kde je základ chodiť. Takto by si prešiel 200 metrov a musel by si 10 minút stáť na mieste lebo by prebiehal trhový súboj.. Ee ti by nebolo good.
Radšej nech dajú možnosť súboja a vidieť aj okolitých hráčov, prípadne pridávať friendov a bude to OK.
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Pokemon GO
GB pokemon je proste super, ale suhlasim s Pain, aplikovat to na tuto verziu by asi nebola ta spravna cesta. nech daju tie moznosti behat, vidiet ostatnych hracov, moznost si to rozdat priamo na ulici. Ratam ze toto vsetko pride, aspon podla slubov
edit: akeho mate najvzacnejsieho pokemona? ja zatial staryu
edit: akeho mate najvzacnejsieho pokemona? ja zatial staryu
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Pokemon GO
Záleží čo považuješ za vzácneho...
Ja mam napr rád pidgeotta a bol som nesmierne rád keď som ho chytil hoc CP má mizerne. Napr taký paras má CP vysoké ale nijako ho neriešim nemám ho rád
Ináč už mám len bežné Nidoran, Machop, sparrow a niekoľko zubat a rattata. A samozrejme štartovací charmander.
Ja mam napr rád pidgeotta a bol som nesmierne rád keď som ho chytil hoc CP má mizerne. Napr taký paras má CP vysoké ale nijako ho neriešim nemám ho rád
Ináč už mám len bežné Nidoran, Machop, sparrow a niekoľko zubat a rattata. A samozrejme štartovací charmander.
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Pokemon GO
jj pidgeotta mam aj ja a uz som ho upgradol na vyzsiu uroven.
ja by som chcel najist abru, inac neviete kolko pokemonov natlacili do hry?
ja by som chcel najist abru, inac neviete kolko pokemonov natlacili do hry?
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Pokemon GO
Pokedex mi konci na čísle 66, ale to mi príde nejako malo.
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Pokemon GO
151 na zaciatok urcite,potom pridu dalsi
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Re: Pokemon GO
Kks práve sa mi spawnol Sparrow v poslednom štádiu evolúcie, mal oranžový kruh chytanie a 5x mi z pokebalu ušiel. Potom mi nejako bula hra a nereagovala na hádzanie proste nič sa nedalo robiť. Fok.
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Pokemon GO
to nasere, obcas mi tiez hra zblbne, respektive zaamrzne a musim ju restartovat 
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Pokemon GO
Už mi to urobilo 2 x po sebe
Jednoducho hra beží ale nereaguje na žiadne stlačenia. Nejdu otvoriť žiadne ponuky nedá sa hýbať mapou a podobne.
Jednoducho hra beží ale nereaguje na žiadne stlačenia. Nejdu otvoriť žiadne ponuky nedá sa hýbať mapou a podobne.
- Andre
- TV & Audio expert

- Príspevky: 11702
- Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
- Bydlisko: Žilina
Re: Pokemon GO
5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Re: Pokemon GO
inac jednej veci nechapem. Spawnuju sa ty pokemoni napriec serverom a teda viac ludi vidi jedneho na tom samom mieste ? A ak hej, ked ho jeden z nich chyti, ostatnym zmizne ?
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Pokemon GO
najviac sa mi pacilo promo video na hru,kde ukazovali pokemonov a ja som si este stale pamatal z detstva ich mena

PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111

