Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Odar
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5670 Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko
Príspevok
od používateľa Odar » Ut 16. Dec, 2014, 14:09
Vsimol som si pred par dnami, ze to vyslo, ale neboli titulky, ani naznak, ze by boli v buducnosti, tak som sa tym nezaoberal. Takze vdaka za info, taham, ked sa k tomu dostanem, napisem, ako sa mi to pacilo. Po vseliakych thrilleroch, scifi by to chcelo trosku zmenu
- PC
FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000 W
Antec C8
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NL-LC1-36
6 x Noctua NF-A14x25r G2
AOC AGON AG326UD
-- HTPC
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 60 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax.black.swap
Slayerik
Nový používateľ
Príspevky: 181 Dátum registrácie: Ne 02. Jún, 2013, 22:24
Bydlisko: Olomouc
Príspevok
od používateľa Slayerik » Ut 16. Dec, 2014, 14:27
tiež som videl zatiaľ len prvý diel, a vcelku dosť ma to chytilo... hlavne to, že chcem vedieť čo sa s ním dialo ďalej
titulky treba akurát občas na tie neanglické reči ktoré tam počuť, angličtina je vcelku dosť zrozumiteľná...
určite sa na to cez sviatky pozriem
MB: ASRock Z77 Extreme6 ; CPU: Intel i5-2500 + Scythe Ashura Shadow + Noiseblocker eLoop; GPU: MSI GTX 650Ti Boost Edition OC Twin Frozr III ; RAM: Corsair Vengeance 8GB (Kit 2x4GB) LP 1600MHz DDR3 White ; PSU: OCZ Silencer MKIII 500W; SSD: Samsung SSD830 128GB ; HDD: Seagate Barracuda 1TB SATA III; Case: Fractal Design Arc Midi R2 + 2xNoctua A14 + Corsair AF140 ; Razer DeathAdder 3.5G Black + SteelSeries QcK mini ; Tesoro Durandal Ultimate ; Creative Fatal1ty HS800 headset ; LG IPS2453VQ
castelL
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4405 Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa castelL » Št 22. Jan, 2015, 23:16
S01 je za nami, bude samozrejme aj druhá séria - ohlásená na nový rok. Dojem po prvej sérií je zvláštny - úvodné diely mali veľmi dobré tempo, potom to upadalo a epizódy 4-7 mi prišli ako dlhé ťahanice plne kecania. Záver ale, "uzavreli" slušne s otvoreným koncom pre už ohlásené pokračovanie.
castelL
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4405 Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa castelL » Ut 26. Júl, 2016, 09:59
Inakšie som zabudol oživiť aj tuto tému. Vonku je celá S02 a ide to v celku slušne
Odar
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5670 Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko
Príspevok
od používateľa Odar » Ut 26. Júl, 2016, 10:39
Nasyslene, tiez sa na to chystam. Tesim sa.
- PC
FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000 W
Antec C8
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NL-LC1-36
6 x Noctua NF-A14x25r G2
AOC AGON AG326UD
-- HTPC
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 60 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax.black.swap
castelL
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4405 Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa castelL » Ut 26. Júl, 2016, 10:52
CZ titulky sú dostupné momentálne až po S02E07. Dostupné sú najskôr na serialzone.cz, potom titulky.com
Odar
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5670 Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko
Príspevok
od používateľa Odar » Ut 23. Aug, 2016, 12:04
Zial musim napisat, ze mna S02 nenadchla. Moc pomale, prakticky celu seriu riesili len dookola to iste. Vyprava uzasna, vizual paradny, ale nieco tomu chybalo.
- PC
FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000 W
Antec C8
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NL-LC1-36
6 x Noctua NF-A14x25r G2
AOC AGON AG326UD
-- HTPC
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 60 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax.black.swap
castelL
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4405 Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa castelL » St 24. Aug, 2016, 17:39
Odar -> Mám podobný názor, oproti prvej sérií pád kvality.