Andrew007 napísal:dopozerané ...k S7E06
Spoiler: ukázať
Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
Spoiler: ukázať
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
-
LordKJ
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 8293
- Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
- Bydlisko: Bratislava
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
Spoiler: ukázať
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
Spoiler: ukázať
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
Vsak to som aj napisal 
- Leon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7115
- Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
- Bydlisko: Košice
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
http://wccftech.com/game-thrones-finale-hbo/

... snáď naozajhacker(s) has warned the television network and asked them to “be ready for GOT S07 E06 & E07 leak as soon as possible.
.
-
quicky
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 9849
- Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
- Bydlisko: Nitra
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
Asi si na finale pockam v dobrej kvalite,lebo ten leak koli kvalite som si az tak neuzil:)
- Leon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7115
- Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
- Bydlisko: Košice
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
mal si stiahnúť 2GB verziu od eclipse,... sme to tu písali, že je rovnaká ako keby si ťahal v pondelok webrip.
.
-
LordKJ
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 8293
- Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
- Bydlisko: Bratislava
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
zvuk mal kus iny ton, inak ok
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
veru ten na ktory su tie titulky mi prisiel lepsi ako ked mavam v release day 
-
quicky
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 9849
- Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
- Bydlisko: Nitra
Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)
Mal som presne tu verziu 2gb 1080p...ale kvalita teda urcite nebola ako tie klasicke top ripy co kukam a zvuk uz vobec nie..



