Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Bitcoin, Litecoin atď.
Všetky informácie o kryptomenách nájdete sem
Používateľov profilový obrázok
l0k1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: St 10. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: SVK - Bratislava

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa l0k1 »

NB Acer Aspire E15
ANONYM_a7

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

zelam im vela zdaru pri dokazovaní a tak :D Regulacia zo vzduchu. Bez ničoho. Už vidím ako sa cryptobaróni idú pretrhnúť aby priznali :D

Apropo hladam v clanku slovo zdroj. Toto slovo tam nie je. Cely clanok sa toci okolo nazoru jedneho cloveka.

Ak to ma podliehat odvodom a regulacii - chcem presne pravidla - riadne vysvetlene, ak stat neinvestuje do crypto nema ho ako kontrolovat. Je to nemozne.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5573
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa Odar »

To su take hracky . . . ako zas znechutit ludi. Toto je podstatnejsie: Binance to Malta. Pre nas by to mohlo znamenat to, ze nebude nutne nakupovat len cez krypto, ale rovno cez fiat. V pripade tokenov, ktore coraz viac hybu trhom by bol nakup ovela rychlejsi, co je pri vlnach velka vyhoda.

EDIT:
Mimochodom pozrite si dvojicky voci ETH. V tejto mizerii mozno cosi budete vediet slusne vytrajdovat. Ja som akurat spravil ZEC/ETH s profitom 20 %.
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
MacTukahan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 816
Dátum registrácie: Št 28. Aug, 2008, 15:36
Bydlisko: Trnava

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa MacTukahan »

Broslo po Kuciakovi sa prestali vacsinou podpisovat clanky, si si nevsimol?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa LordKJ »

veru nevsimol som si to ani ja
Používateľov profilový obrázok
zazracnedieta
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Ut 14. Mar, 2017, 22:43

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa zazracnedieta »

caute, uz druhy den mi nejde dobit coinbase kreditkou zo slovenskej sporitelne, mate tiez niekto taky problem ?
AMD Threadripper 1950x | ENERMAX LIQTECH TR4 360 | Corsair 400C black | NZXT Hue+ pc lightning | 32GB DDR4 @2666MHz Vegeance LPX red | AORUS GeForce GTX 1080Ti eXtreme edition 11GB GDDR5X + AORUS GeForce GTX 1080Ti eXtreme edition 11GB GDDR5X | Asrock X399 Taichi | SSD Crucial 256GB @systemwin10pro64bit, 2x SAMSUNG 1TB | Samsung S27E500 27" Curved | Logitech illuminated keyboard | Logitech G502 proteus Spectrum | Roccat KANGA XXL | AKASA Pax Mate Plus
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa Leon »

ja som si to všimol ... keď ste mi to povedali  :D
.
Používateľov profilový obrázok
l0k1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: St 10. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: SVK - Bratislava

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa l0k1 »

zazracnedieta napísal: St 28. Mar, 2018, 11:19 caute, uz druhy den mi nejde dobit coinbase kreditkou zo slovenskej sporitelne, mate tiez niekto taky problem ?
prevod ti nejde urobit ? usetris feecko a den si pockas :) Ja som si tam poslal vcera o 22 a dnes o 13 mi dosiel mail, ze Coinbase nadotovany.
NB Acer Aspire E15
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa quicky »

kaaaam to az bude padat :D
ANONYM_a7

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ty hlavne neinvestuj lebo na to nemas zaludok :D

pohodka :) technologia ide dopredu, akceptacia sa deje, vsetko slape ako ma. cena je uplne ze nepodstatna momentalne..
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa quicky »

ja som sa uz s nimi rozlucil tak sa len smejem :D nestiha ma to udivovat :D kto kupoval btc pri 15k+ si moze sklbat vlasy:D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5707
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa Jednoduska »

kto kupoval s tym ze na tom zarobi 10x do mesiaca tak si ich mal vysklbat uz pri kupe :)

ako Broslo dookola pise, toto vobec nie je o $ vs BTC ale blockchaine ako takom, socialny dopad je dolezity a nie to ci neskuseni investori zarobili na zlatej horucke.

Co samozrejme neznamena ze nejake euro z toho nevytiahnem. ale trpezlivo a v klude.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa Leon »

Broslowski napísal: Št 29. Mar, 2018, 09:30cena je uplne ze nepodstatna momentalne..
:hysterical: :hysterical: :hysterical:
.
ANONYM_a7

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Sa rehni kolko chces :) je to pravda. pre holderov nie je NIKDY momentalna cela dolezita.. je to jedno. to ze ty tomu nerozmies mi je uplne jasne :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecné: Bitcoin a alternatívne kryptomeny (informácie, problémy, skúsenosti..)

Príspevok od používateľa LordKJ »

ved to sme uz davno riesili, ze broslovi sa paci technologia

ja to neberiem ako nic svetoborne

Návrat na "Kryptomeny"